up
ara
Stan Lee

Stan Lee

:::::Deniz:::::

:::::Deniz:::::

@deniz89 - İstanbul

marvel in babası
Stan Lee
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
:::::Deniz:::::

:::::Deniz:::::

@deniz89 - İstanbul

Stan Lee (d. 28 Aralık 1922, New York Şehri), ABD'li çizgi roman yazarıdır. Spider Man, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil, Hulk ve Iron Man süperkahraman karakterlerini yaratmıştır. Stanley Martin Lieber 1922'de New York'da doğdu. Ailesi maddi sorunlar çekiyordu. Okulu bıraktıktan sonra çizgi roman yayınlama şirketi Timely'de çalışmaya başladı. İlk hikayesi 1942 yılında Kaptan Amerika hakkındaydı. Stan Martin, S.T. Anley gibi farklı isimler altında yazılar yazdı fakat Stan Lee'yi seçti. Timely, ismini Marvel Comics olarak değiştirdi. Stan Lee yeni karakterler yaratmaya devam etti. Fantastik Dörtlü'yü 1961 yılında yarattı ve bunu Hulk takip etti. Bir yıl sonra ise Spider Man'i yarattı. Daredevil ise 1964'te ortaya çıktı. Tüm bu karakterler Stan Lee'yi çok başarılı kıldı.


Stan Lee'nin 2010 yılında sunduğu "Stan Lee'nin Süper İnsanları" adlı televizyon dizisi Türkiye'de 3 yıl sonra 2013 Eylül'ünde yayınlanmaya başlamıştır. Bu dizide Stan Lee, kendisinin "süper insan" olduğunu iddia eden insanları tanıtmıştır. Dizi şu an Pazartesi akşamları Digiturk platformunda History'de yayınlanmaktadır.
Stan Lee
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Rom

Rom

@rom

Güle Güle ... Stan Lee  paylaşım fotoğrafı
Güle Güle ... Stan Lee
Güle güle güzel insan. Bize yaşattığın ve bıraktığın bütün tatlar bütün kahramanlar bütün çizgi romalar bütün filmler özlellikle iron man için çok teşekkür ederim... Hepimiz sana minnettarız. RIP :'(
Stan Lee
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Zombi 2
1970
Silver Surfer Cilt: 2 kitabının da yazarı Silver Surfer Cilt: 2 ve Klasik Spider - Man 2 kitaplarının da yazarı Stan Lee tarafından kaleme alınan Zombi 2 kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gerekli Şeyler Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055686093 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zombi 2 isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Koray Özbudak çevirmiştir. Zombi 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Silver Surfer Cilt: 2
1970
Zombi 2 ve Klasik Spider - Man 2 kitaplarının da yazarı Stan Lee tarafından kaleme alınan Silver Surfer Cilt: 2 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gerekli Şeyler Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055686468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Silver Surfer Cilt: 2 isimli kitap 274 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Koray Özbudak çevirmiştir. Silver Surfer Cilt: 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Klasik Spider - Man 2
2013
Zombi 2 ve Silver Surfer Cilt: 2 kitaplarının da yazarı Stan Lee tarafından kaleme alınan Klasik Spider - Man 2 kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gerekli Şeyler Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786055015053 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Klasik Spider - Man 2 isimli kitap 294 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İlke Keskin çevirmiştir. Klasik Spider - Man 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zombi 1
2017
Zombi 2 ve Silver Surfer Cilt: 2 kitaplarının da yazarı Stan Lee tarafından kaleme alınan Zombi 1 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gerekli Şeyler Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786055686062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zombi 1 isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Zombi 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zombi 3
2018
Zombi 2 ve Silver Surfer Cilt: 2 kitaplarının da yazarı Stan Lee tarafından kaleme alınan Zombi 3 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gerekli Şeyler Yayıncılık yayınevinden 2018 yılında 9786055686086 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zombi 3 isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Zombi 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi
2007
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Tim Story üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik Dörtlü
2005
Bir grup astronot, maruz kaldıkları kozmik radyasyon sayesinde birbirinden farklı süper güçlere sahip olurlar ve bu güçleri, düşmanları Doktor Victor Von Doom'a karşı koymak için kullanmaya başlarlar.
Iron Man
2008
Hem mühendis hem de playboy olan Tony Stark, teknolojij füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni tasarımlarını sunuşunun ardından esir alınır. Kaçıran kişiler kendilerine füze yapmasını istemektedir. Tony, bu fırsattan istifade ederek zırhlı bir giysi üretir. Zekasını da kullanarak bu giysiyi kurtulmak için kullanacaktır.
Yeşil Dev
2003
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Ang Lee üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeşil Dev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnanılmaz Örümcek Adam
2012
Genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırılıp doğa üstü güçlere kavuşan Peter Parker ebeveynlerinin gizemli ölümünün ardındaki sır perdesini kaldırmak ister.
Örümcek Adam
2008
Başrollünde oyuncu Clancy Brown yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Örümcek Adam isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnanılmaz Örümcek Adam
1977
Başrollünde oyuncu David White yer aldığı, 1977 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnanılmaz Örümcek Adam isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spider-man(ı)
2003
Başrollünde oyuncu Ethan Embry yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spider-man(ı) isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daredevil
2015
Radyoaktif maddeye maruz kaldıktan sonra kör olan ve farklı duyu organları gelişerek insanüstü yeteneklere sahip olan bir avukat, akşamları Daredevil adlı bir kahraman olarak düşmanlarıyla savaşır.
Agents of S.H.I.E.L.D.
2013
Marvel çizgiromanlarından uyarlanan bir süper kahraman dizisidir. Ancak bu defa başrolde süper güçleri olan fantastik karakterler yerine S.H.I.E.L.D ajanları olan insanlar var. The Avengers’tan tanıdığımız Ajan Phil Coulson, her biri kendi alanında dahi olan ajanlardan oluşan bir ekip kurarak gizemli ve tehlikeli olayların peşine düşer.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0