up
ara
Stephanie Laurens

Stephanie Laurens

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Frederick, Jason’ın şaşkın bakışları arasında kıpkırmızı kesildi. “Lanet olsun sana, Jason, şe şeytani bakışlarını üzerimden çek. İlla ki öğrenmek istiyorsan eğer, Leydi Agatha benimle konuştu ama onun , senin tarafını tutmaya meyilli olduğunu biliyorsun. Kız kardeşlerinin, gelin adaylarını çoktan değerlendirmeye başladıklarından bahsederek senin aklına bu fikri sokmamda yardımcı olmak isteyip istemeyeceğimi sordu, o kadar.”
Jason yüzünü ekşitti. “Pekala, olmuş bil. Fakat mademki bu kadarını başardın, işin geri kalanında da bana yardım edersin, herhalde. Tanrı aşkına, ben kiminle evleneceğim?”
ataç ikon Mutluluk Yemini
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Kalbimi Affettim
1970
Doludizgin kitabının da yazarı Doludizgin ve Masumiyetin Tadı (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Stephanie Laurens tarafından kaleme alınan Kalbimi Affettim kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944821773 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbimi Affettim isimli kitap 471 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sevinç Yanar çevirmiştir. Kalbimi Affettim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doludizgin
1970
Kalbimi Affettim ve Masumiyetin Tadı (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Stephanie Laurens tarafından kaleme alınan Doludizgin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944826099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doludizgin isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nil Bosna çevirmiştir. Doludizgin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Masumiyetin Tadı (Cep Boy)
1970
Kalbimi Affettim kitabının da yazarı Stephanie Laurens tarafından kaleme alınan Masumiyetin Tadı (Cep Boy) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masumiyetin Tadı (Cep Boy) isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Eraltan Akyel çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Masumiyetin Tadı (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yarınlarım Senin
2016
Kalbimi Affettim ve Doludizgin kitaplarının da yazarı Stephanie Laurens tarafından kaleme alınan Yarınlarım Senin kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051731759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarınlarım Senin isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Yarınlarım Senin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uygun Bir Eş
2009
Kalbimi Affettim ve Doludizgin kitaplarının da yazarı Stephanie Laurens tarafından kaleme alınan Uygun Bir Eş kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2009 yılında 9789944824736 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uygun Bir Eş isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Uygun Bir Eş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0