up
ara
Stephen Hunter

Stephen Hunter

47. Samuray
0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Stephen Hunter tarafından kaleme alınan 47. Samuray kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051112916 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 47. Samuray isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sarp Kanşay çevirmiştir. 47. Samuray kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tetikçi
2007
Başrollünde oyuncu Kate Mara yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mania
1986
Başrollünde oyuncu Stephen Hunter yer aldığı, yönetmenliğini Paul Lynch üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mania isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
2013
Serinin ikinci filmi olan bu filmde cüceler, Erebor'u ejderha Smaug'tan alabilmek için çıktıkları zorlu yolculuklarına devam ediyorlar. Yolculuklarının bu aşamasında onları Mirkwood Ormanı'na yayılmış olan bir kötülük bekliyor. Cüceler bu kötülükten kaçmaya çalışırken bu defa hiç ummadıkları bir ırkın tutsağı olurlar, elflerin!
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
2014
Evlerini ve hazinelerini Smaug'tan geri alan cüceleri, üçlemenin bu son filminde yeni bir zorluk beklemektedir. Smaug'un öldüğünü duyan tüm ırklar hazineden pay almak üzere Erebor'a doğru yola çıkar. Erebor'un önündeki topraklar büyük bir savaşa sahne olmak üzeredir.
Same Old Story: A Trip Back 20 Years
2008
Başrollünde oyuncu Cheep Hiroishi yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Hunter üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Same Old Story: A Trip Back 20 Years isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0