up
ara
Stephenie Meyer

Stephenie Meyer

aylin doğanç

aylin doğanç

@aylindogancaysan

Birini ne kadar çok severseniz, her şeyin daha az anlamı olur.
ataç ikon Yeniay
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
aylin doğanç

aylin doğanç

@aylindogancaysan

Hatırlamanın yasak, unutmanın korkunç olduğu, zor bir çizgide yürüyorum.
ataç ikon Yeniay
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
aylin doğanç

aylin doğanç

@aylindogancaysan

Kişisel eğilim, ancak bütün düşmanlarınızı eledikten sonra edinebileceğiniz bir lükstür. O zamana kadar tüm sevdikleriniz cesaretinizi baltalayıp sağduyunuzu bozan rehinelerdir.Orson Scott Card
ataç ikon Şafak Vakti
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
aylin doğanç

aylin doğanç

@aylindogancaysan

Gerçi doğrusunu söylemek gerekirse, bugünlerde akılla aşkın bir araya geldiği yok.


William Shaakespeare
ataç ikon Şafak Vakti
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
aylin doğanç

aylin doğanç

@aylindogancaysan

Cezalar olmasa yasalar, uygulayacak kimse olmasa da cezalar olmazdı.
ataç ikon Şafak Vakti
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Feyzanur

Feyzanur

@vareste

Yitirene kadar kaybedecek ne kadar çok şeyiniz olduğunu anlamamanız tuhaftı.
ataç ikon Kimyager
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Yeniay
2007
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Yeniay kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniay isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Öncü Saraç Tüzüner çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Yeniay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1
2010
Yeniay ve Bree Tanner'ın İkinci Hayatı kitaplarının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944822633 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bree Tanner'ın İkinci Hayatı
0
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Bree Tanner'ın İkinci Hayatı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944822947 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bree Tanner'ın İkinci Hayatı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Tümerkan çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bree Tanner'ın İkinci Hayatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Göçebe
0
Bilim kurgu dünyasının parlayan yıldızlarından biri. Filmi de çekildi elbette ama hayal dünyama kimseyi sokmam diyorsanız muhteşem. Duygusal yönü de ağır bir fantastik kurgu.
Alacakaranlık
2007
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma
2010
Vampir Edward ile kurtadam Jacob arasında kalan Bella'yı zor bir seçim beklemektedir. Bir yandan kendisi için en doğru kararı düşünürken bir yandan da Seattle'ı tehdit eden ve birçok ölüme sebep olan kinci bir vampirden korunmanın yollarını arar.
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
2011
Edward ve Bella tüm engellere rağmen evlenirler. Hayallerden çok öte de geçen günlerin ardından Bella'nın hamile olması, kurtların peşlerine takılmasına yol açıyor.
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
2012
Alacakaranlık Efsanesi'nin son filmi olan bu filmde, Bella and Edward, kızları Renesmee'yi Volturi'nin kulağına gidebilecek yalan iddialardan korumak zorundadırlar. Bunun üzerinde Cullen’lar tüm vampir klanlarına bir çağrı göndererek hepsini bir araya toplamaya karar verirler.
Alacakaranlık
2008
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
Sence kaç puan almalı?
5
1 oy
0