up
ara
Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi
2003
Kıyamet sonrası gelecekten gelen bir robot (Arnold), John Cannor'ın 19 yaşında olduğu geçmişe gelir ve John ve gelecekteki eşi olan kız arkadaşını suikast için özel geliştirilmiş bir robota karşı korumaya çalışır.
Terminatör 2: Mahşer Günü
1991
1991 yapımı Terminatör 2 filmi, 2017'de yeniden ve bu defa 3D olarak vizyona giriyor. İlk terminatör filminde Sarah Connor'ı öldürmeyi başaramayan robotun aynısı bu defa oğlu John Connor'ı kendisinden çok daha fazla gelişmiş sıvı metalden yapılmış bir robota karşı korumaya çalışacak.
Batman ve Robin
1997
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Joel Schumacher üstlendiği film DC Comics türünde izleyicisini bekliyor.DC Comics, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman ve Robin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Av
1987
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini John McTiernan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Av isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Altıncı Gün
2000
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Roger Spottiswoode üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Altıncı Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0