up
ara
Stieg Larsson

Stieg Larsson

KaRaMaN

KaRaMaN

@karamanfaruk

Benden mantık dışı beklentilerin olmasın.
ataç ikon Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
melankolik

melankolik

@melankolik

Hayatınızın muhasebesini yapıp, nelerin eksik kaldığını araştırmanız gereken bir an vardır.
ataç ikon Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi...
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gül

Gül

@gul708

Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap
Eğer biri bir torba para vermek için kapına gelmişse, pirincinde taş aranmaz.
ataç ikon Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Tahir Erol

Tahir Erol

@tahirerol

''İnsanlar belgelerden ibaret değildir.''
ataç ikon Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi ...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
..

..

@feather11kitap

Hep yanlış insanlar vicdan azabı çekiyor, acılara neden olanların vicdanları yok. İyi şeyler için savaşanlar vicdan azabıyla kıvranıyorlar.
ataç ikon Örümcek Ağındaki Kız Millennium Serisi 4...
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
betül aktaşçı

betül aktaşçı

@fizyodeli

Salander, sen zavallı bir aptalsın, dedi yüksek sesle.
Topuklarının üzerinde döndü ve yeni temizlediği evine doğru yürüdü.
Zinkensdamm'a geldiğinde kar yağmaya başladı. Elvis'i çöp kutusuna attı...
0 beğen · 0 yorum
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap
1970
Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabı Suç, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263301 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım)
0
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786054456246 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım) isimli kitap 2122 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap
2005
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2005 yılında 9786054263684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap isimli kitap 679 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap
0
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap kitabı Gerilim, Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 6054456062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap isimli kitap 800 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Örümcek Ağındaki Kız Millennium Serisi 4.Kitap
2015
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Örümcek Ağındaki Kız Millennium Serisi 4.Kitap kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053437109 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Örümcek Ağındaki Kız Millennium Serisi 4.Kitap isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap Idefix Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Örümcek Ağındaki Kız Millennium Serisi 4.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşle Oynayan Kız
2009
Başrollünde oyuncu Michael Nyqvist yer aldığı, yönetmenliğini Daniel Alfredson üstlendiği film Hacker türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hacker, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ateşle Oynayan Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arı Kovanına Çomak Sokan Kız
2009
Başrollünde oyuncu Michael Nyqvist yer aldığı, yönetmenliğini Daniel Alfredson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hacker türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arı Kovanına Çomak Sokan Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0