up
ara
Arslan Sayman

Arslan Sayman

Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Bence aşk aranmamalı, kendi kendine gelip sahibini bulmalı...
ataç ikon Piraye'nin Bir Günü
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Barba ile Rabarba
1970
Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde ve Sarımsak Kasabası kitaplarının da yazarı Arslan Sayman tarafından kaleme alınan Barba ile Rabarba kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750823411 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Barba ile Rabarba isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Barba ile Rabarba kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde
1970
Barba ile Rabarba ve Sarımsak Kasabası kitaplarının da yazarı Arslan Sayman tarafından kaleme alınan Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750821066 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sarımsak Kasabası
1970
Barba ile Rabarba ve Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde kitaplarının da yazarı Arslan Sayman tarafından kaleme alınan Sarımsak Kasabası kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyülü Fener Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752520073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarımsak Kasabası isimli kitap 28 sayfadan oluşuyor. Sarımsak Kasabası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ne Çok Soru Soruyorsun!
2015
Barba ile Rabarba ve Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde kitaplarının da yazarı Arslan Sayman tarafından kaleme alınan Ne Çok Soru Soruyorsun! kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786054764099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Çok Soru Soruyorsun! isimli kitap 124 sayfadan oluşuyor. Ne Çok Soru Soruyorsun! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mevsimlere Güzelleme
2014
Barba ile Rabarba kitabının da yazarı Barba ile Rabarba ve Hezarfen'in İzinde... Gökyüzünde kitaplarının da yazarı Arslan Sayman tarafından kaleme alınan Mevsimlere Güzelleme kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789750822056 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mevsimlere Güzelleme isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor. Kitap Okul Öncesi Çocuk Edebiyatı Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mevsimlere Güzelleme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0