up
ara
Susan Elizabeth Phillips

Susan Elizabeth Phillips

Büşra Rümeysa

Büşra Rümeysa

@busrarumeysa - İstanbul

"Burunlarını sürekli başkalarının hayatlarına sokan insanların asıl dertleri, genelde kendi hayatlarındaki beceriksizliklerle uğraşmak istememeleri."
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc - Gazimağusa

Çok azımız aşık olacak kadar cesur bir yüreğe sahiptir.
ataç ikon Aşk Çok Yakında (Chicago Stars, #6)
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Hayat, o farkında değilken çoktan iyileşmiş yaralar için yas tutamayacağı kadar hızlı hareket ediyordu...
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

"Uçurum. Aramızdaki uçurumu unutuyorsun. Hatırlasana..! Sen son derece yakışıklı ve işe yaramazsın. Ben akıllı ve çalışkanım..."
"Buna kimya denir..."
ataç ikon Doğuştan Çapkın (Chicago Stars, #7)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

"Yarı çocuk, yarı kumandan olduğunu biliyoruz. Gerçek yaşından yıllarca küçük ve onlarca yıl büyük olduğunu, bunların aynı anda olduğunu biliyoruz..."
ataç ikon Balayı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

İlk konuşan Viktor oldu. "Onu incitmeyeceğine dair söz vermeni istemek zorundayım, Koç."
"Söz veriyorum..."
"Bana kalırsa biraz fazla hızlı cevap verdin. Sana inanmıyorum." "Ben sözünün eri bir adamım ve size onu incitmeyeceğime söz veriyorum."
Dan Calebow ellerini gevşetti.
"Onu öldürdüğüm zaman elimi o kadar çabuk tutacağım hiçbir şey hissetmeyecek."
Viktor iç çekti. "İşte benim korktuğum da buydu..."
ataç ikon Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Balayı
1970
Kalbinde Bir Yer Aç (Chicago Stars, #2) kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Balayı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944825733 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Balayı isimli kitap 493 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nil Bosna çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Balayı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kalbinde Bir Yer Aç (Chicago Stars, #2)
0
Balayı kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Kalbinde Bir Yer Aç (Chicago Stars, #2) kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055289812 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbinde Bir Yer Aç (Chicago Stars, #2) isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gizem Onat çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kalbinde Bir Yer Aç (Chicago Stars, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sensiz Olmaz (Chicago Stars, #3)
0
Balayı kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Sensiz Olmaz (Chicago Stars, #3) kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430254 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sensiz Olmaz (Chicago Stars, #3) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sensiz Olmaz (Chicago Stars, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Kapıyı Çalınca
0
Balayı kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Aşk Kapıyı Çalınca kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786054263493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Kapıyı Çalınca isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk Kapıyı Çalınca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1)
2010
Balayı kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054456284 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1) isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0