up
ara
‹ Susan Hubbard

Susan Hubbard Kitapları

0
S Topluluğu kitabının da yazarı Susan Hubbard tarafından kaleme alınan Kayıplar Yılı kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arunas Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054503506 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıplar Yılı isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yazgülü Bilici çevirmiştir. Kayıplar Yılı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
S Topluluğu ve Kayıplar Yılı kitaplarının da yazarı Susan Hubbard tarafından kaleme alınan Risk Mevsimi kitabı Vampir, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arunas Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786054751488 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Risk Mevsimi isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Yazgülü Bilici çevirmiştir. Risk Mevsimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıplar Yılı kitabının da yazarı Susan Hubbard tarafından kaleme alınan S Topluluğu kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arunas Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054503209 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan S Topluluğu isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yazgülü Bilici çevirmiştir. S Topluluğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!