up
ara
Suzanne Collins

Suzanne Collins

Reşat Karakaş

Reşat Karakaş

@resatkarakas

Açlık Oyunları
Aptal insanlar her zaman tehlikelidir.

Sayfa 161
ataç ikon Açlık Oyunları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
9 beğen · 1 yorum
Reşat Karakaş (@resatkarakas)
sayfa 168
07.01.19 beğen cevap
Reşat Karakaş

Reşat Karakaş

@resatkarakas

Açlık Oyunları
İşler içinden çıkılmaz gibi göründüğü zamanlarda bile, mücadele etmeden teslim olmak benim doğama aykırı.

Sayfa 41
ataç ikon Açlık Oyunları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Sinemm

Sinemm

@sinemm

Eğer bir avuç orman meyvesiyle yerle bir oluyorsa, sistem çok kırılgan demektir.
ataç ikon Ateşi Yakalamak
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Sinemm

Sinemm

@sinemm

Benim tarafımda insanlar mı vardı? Hangi taraftan bahsediyorduk? Yoksa farkında olmadan, umut bağlayan bir ayaklanmanın yüzü mü olmuştum? İğnemdeki alaycı kuş direnişin sembolü mü olmuştu? Eğer öğleyse, benim tarafımın durumu pek iyi değil demekti.
ataç ikon Ateşi Yakalamak
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Sinemm

Sinemm

@sinemm

"Güzel olan her şey, bana onu hatırlatıyor."
ataç ikon Ateşi Yakalamak
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Sinemm

Sinemm

@sinemm

Silahsız ve savunmasız halde düşünebildiğim tek şeyi yaptım. Her ne kadar zamanında yetişemeyeceğimi bilsem de, onu yere devirmek ve bedenimi bedenimi siper etmek için Peeta'ya doğru koşmaya başladım.
ataç ikon Ateşi Yakalamak
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
The Hunger Games Catching Fire
1970
Gregor ve Felaket Kehaneti ve Charlie Mcbutton'ın Elektrikleri Kesilince kitaplarının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan The Hunger Games Catching Fire kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 1970 yılında 9781407132009 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Hunger Games Catching Fire isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. The Hunger Games Catching Fire kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gregor ve Felaket Kehaneti
1970
The Hunger Games Catching Fire kitabının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Gregor ve Felaket Kehaneti kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054456109 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gregor ve Felaket Kehaneti isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gürkan Genç çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gregor ve Felaket Kehaneti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Charlie Mcbutton'ın Elektrikleri Kesilince
1970
The Hunger Games Catching Fire ve Gregor ve Felaket Kehaneti kitaplarının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Charlie Mcbutton'ın Elektrikleri Kesilince kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786055289089 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Charlie Mcbutton'ın Elektrikleri Kesilince isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Kitap Okul Öncesi Çocuk Edebiyatı Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Charlie Mcbutton'ın Elektrikleri Kesilince kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Hunger Games Mockingjay
2014
The Hunger Games Catching Fire kitabının da yazarı The Hunger Games Catching Fire ve Gregor ve Felaket Kehaneti kitaplarının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan The Hunger Games Mockingjay kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 2014 yılında 9781407132105 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Hunger Games Mockingjay isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. The Hunger Games Mockingjay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gregor ve Sır Kehaneti
0
The Hunger Games Catching Fire kitabının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Gregor ve Sır Kehaneti kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055360368 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gregor ve Sır Kehaneti isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gregor ve Sır Kehaneti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2
2015
Panem halkı, Katniss Everdeen'in önderliğinde hükümete karşı olan direnişlerini sürdürmektedir. Katniss'in yakın arkadaşları Başkan Snow'a suikast düzenlemek için tehlikeleri göze alarak bölgeden ayrılırlar. Başkan Snow'un ise tek hedefi Katniss Everdeen'dir.
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak
2013
Katniss ile Peeta Açlık Oyunları'nı kazanarak evlerine dönmeye hak kazanırlar. Ancak öncesinde tüm bölgeleri gezmelerini gerektiren bir zafer turu yapmaları gerekmektedir. Gittikleri her bölgede ayaklanmanın ilk işaretlerini gören Katniss, yakında büyük bir başkaldırının ve direnişin başlayacağını anlar.
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş
2014
Oyunlardan sonra Katniss Everdeen, evinin bulunduğu 12. Bölge'nin yıkıma uğradığını öğrenir. Artık yeraltında yaşamaya başlamış olan insanlar hükümetin bu yıkıcı politikasına karşı direnmektedir. Halk Katniss Everdeen'i umut kaynağı olarak görürken Katniss'in ise tek istediği öncelikle Peeta'yı kurtarabilmektir.
Açlık Oyunları
2012
Açlık Oyunları, Panem'in on iki bölgesinin her birinden iki gencin rasgele seçilip, birbirleriyle ölümüne yarıştırıldıkları bir televizyon yarışmasıdır. Katniss Everdeen, küçük kızkardeşinin seçildiği bu yarışmada, onun yerini almak için gönüllü olur.
Charlie Noades R.ı.p
2011
Başrollünde oyuncu Suzanne Collins yer aldığı, yönetmenliğini Im Doyle üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Charlie Noades R.ı.p isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Clarissa
1991
Başrollünde oyuncu Melissa Joan Hart yer aldığı, 1991 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Clarissa isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
2 oy
0