up
ara
Süleyman Bulut

Süleyman Bulut

Beyzade

Beyzade

@koraycem

Medeni Cesaret

Bir genç, üstad Yahya Kemal'e kendi yaptığı san'at eserleriyle gelerek; “Üstadım, ben ya ressam ya şair olacağım. Kararımda bana yardımcı olur musunuz?”der. Yahya Kemal, eserlerini inceledikten sonra gence; “Evladım, siz siyasetçi olun” der. Genç; “Neden üstadım?” der. Üstad; “Eserlerinizden gördüğüm kadarıyla medeni cesaretiniz san'at'a olan yeteneğinizden çok daha fazla...” der.
ataç ikon Şaka, Alay ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 1 yorum
Beyzade (@koraycem)
“Dostum siz şemsiye yapın,hep şemsiye yapın,sadece şemsiye yapın….” (William Shakespeare)
13.01.19 beğen cevap
Aslan Kral Kork
2009
Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 kitabının da yazarı Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 ve Kocaman Küçük Deniz kitaplarının da yazarı Süleyman Bulut tarafından kaleme alınan Aslan Kral Kork kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750718441 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aslan Kral Kork isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Aslan Kral Kork kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3
1970
Aslan Kral Kork kitabının da yazarı Süleyman Bulut tarafından kaleme alınan Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750717765 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kocaman Küçük Deniz
1970
Aslan Kral Kork kitabının da yazarı Aslan Kral Kork ve Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 kitaplarının da yazarı Süleyman Bulut tarafından kaleme alınan Kocaman Küçük Deniz kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750710063 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kocaman Küçük Deniz isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Kocaman Küçük Deniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şaka, Alay ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Cemal Nadir
1970
Aslan Kral Kork kitabının da yazarı Süleyman Bulut tarafından kaleme alınan Şaka, Alay ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Cemal Nadir kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pupa Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055765712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şaka, Alay ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Cemal Nadir isimli kitap 74 sayfadan oluşuyor. Şaka, Alay ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Cemal Nadir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yergi, Taşlama ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Şair Eşref
1970
Aslan Kral Kork kitabının da yazarı Süleyman Bulut tarafından kaleme alınan Yergi, Taşlama ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Şair Eşref kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pupa Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055765682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yergi, Taşlama ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Şair Eşref isimli kitap 90 sayfadan oluşuyor. Yergi, Taşlama ve Hazırcevaplarıyla Nüktedan Şair Eşref kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0