up
ara
Arthur Conan Doyle

Arthur Conan Doyle

veysel çetin

veysel çetin

@veyselcetin

Sadece doktor jhon watsonun edebi temsilcisi oluğunuzu düşünüyorum.
Arthur Conan Doyle
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Özlem YAVAŞ

Özlem YAVAŞ

@ozlemyavas

Sherlock Holmes'ün yaratıcısı, zamanın çok ötesinde yaşamış, Holmes ile ölümsüzleşmiş güzide yazar.
Arthur Conan Doyle
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Yonca

Yonca

@kitapokumakhuzurverir

"Kadınlar,gizliliğe önem verirler ve kendi sırlarını kendileri saklarlar."
ataç ikon Akıl Oyunlarının Gölgesinde - Sherlock H...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Yonca

Yonca

@kitapokumakhuzurverir

"Bir erkeğin uğrunda ölebileceği kadar güzel bir kadın olduğunu söyleyebilirim."
ataç ikon Akıl Oyunlarının Gölgesinde - Sherlock H...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Desert Rain

Desert Rain

@seaa

İnsan zihninin boş bir çatı katına benzediğini ve insanın bu çatı katını kendi seçeceği mobilyalarla döşeyeceğini düşünüyorum. Yalnızca bir aptal, önüne gelen her bilgiyi kapar böylece ona faydası dokunabilecek bilgiler kalabalıklaşır ya da birçok şey birbirine girer ve o bilgiye ihtiyacı oldu mu güçlükler yaşar. Ama becerikli ve usta bir kimse zihnine ya da çatısına bir şeyler alırken son derece dikkatlidir. İşini yapmasına yardım edecek aletlerden başka hiçbir şeyi yoktur ama bunları da sınıflandırmış ve kusursuz bir düzene sokmuştur. O küçük odanın duvarlarının esnek olduğunu ve her ölçüde genişleyebileceğini düşünmek hata olur. Emin olun ki zaman geliyor, zihninize kattığınız her bilgiyle önceden bildiğiniz bir şeyi unutuyorsunuz. Bu yüzden önemsiz bilgilerin önemlilerin önünü tıkamaması çok büyük önem taşıyor.
Ama söz konusu, Güneş Sistemi! diye çıkıştım. Dünya'nın Güneş'in çevresinde döndüğünü söylemenin diyerek sabırsızlıkla sözümü kesti, Bana ne faydası var? Dünya isterse ayın çevresinde dönsün ne benim ne de işim için hiçbir önemi yok.
ataç ikon Sherlock Holmes - Gerçekler Kanıt İster
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
12 beğen · 3 yorum
PARKER MEMO (@parkermemo)
Polisiye kitapları sana sürekleyici geliyor mu
05.02.19 beğen 1 cevap
PARKER MEMO (@parkermemo)
Bende lisede falan okurdum sonra baydı ne olduysa polisiye okumadım bunun bir anısı var ondan sonra işte livaneli yabancı edebiyat falan okumaya başladım
05.02.19 beğen 1 cevap
vellichor

vellichor

@komorebi

Ben dahi değilim, sadece önyargısız bir şekilde gerçeklerin beni götürdüğü yere gitmeyi öğrendim.
ataç ikon Sherlock Holmes - Gerçekler Kanıt İster
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Büşra

Büşra

@busratopal

Varoluşun sıkıcı rutininden tiksiniyorum.
ataç ikon Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzind...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
A Case Of Identity
1970
Sherlock Holmes - Korku Vadisi kitabının da yazarı Sherlock Holmes - Korku Vadisi ve Sherlock Holmes'ün Dönüşü (1. Kitap) kitaplarının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan A Case Of Identity kitabı Eğitim, Dil Eğitimi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tiydem Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 2880000044017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Case Of Identity isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitap Hayatı Öğreten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Case Of Identity kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Holmes - Korku Vadisi
0
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Korku Vadisi kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944886772 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Korku Vadisi isimli kitap 193 sayfadan oluşuyor. Sherlock Holmes - Korku Vadisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Holmes'ün Dönüşü (1. Kitap)
2011
A Case Of Identity kitabının da yazarı A Case Of Identity ve Sherlock Holmes - Korku Vadisi kitaplarının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes'ün Dönüşü (1. Kitap) kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Plato Film Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789756381601 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes'ün Dönüşü (1. Kitap) isimli kitap 234 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Bahar Topçugil, Elif Ersavcı çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes'ün Dönüşü (1. Kitap) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Holmes - Bakır Renkli Kayın Ağaçları
1970
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Bakır Renkli Kayın Ağaçları kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kum Saati Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786053923121 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Bakır Renkli Kayın Ağaçları isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Yeşil çevirmiştir. Sherlock Holmes - Bakır Renkli Kayın Ağaçları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde
1970
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786053481287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sherlock Holmes Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Holmes Ve İpek Çorap Davası
2004
Başrollünde oyuncu Rupert Everett yer aldığı, yönetmenliğini Simon Cellan Jones üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sherlock Holmes Ve İpek Çorap Davası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Study in Terror
1965
Başrollünde oyuncu John Neville yer aldığı, yönetmenliğini James Hill üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Study in Terror isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Holmes: Gölge Oyunları
2011
Sherlock Holmes ve Dr. Watson, en azılı düşmanları olan Professor Moriarty'nin planlarını bozmak ve onu yenmek için güçlerini birleştirerek Fransa, Almanya ve İsviçre’ye doğru macera dolu bir yolculğa çıkarlar.
Sherlock (a Case Of Evil)
2002
Başrollünde oyuncu Gabrielle Anwar yer aldığı, yönetmenliğini Graham Theakston üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sherlock (a Case Of Evil) isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kayıp Dünyanın Kralı
2005
Başrollünde oyuncu Steve Railsback yer aldığı, yönetmenliğini Leigh Scott üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Dünyanın Kralı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Adventures Of Sherlock Holmes
1984
Başrollünde oyuncu Jeremy Brett yer aldığı, 1984 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Polisiye türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Adventures Of Sherlock Holmes isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0