up
ara
Sven Hassel

Sven Hassel

Lanetliler Taburu
2015
O.G.P.U. Hapishanesi ve Cephe Arkadaşları kitaplarının da yazarı Sven Hassel tarafından kaleme alınan Lanetliler Taburu kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2015 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lanetliler Taburu isimli kitap 319 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kaya Dorsan çevirmiştir. Lanetliler Taburu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
O.G.P.U. Hapishanesi
2009
Lanetliler Taburu ve Cephe Arkadaşları kitaplarının da yazarı Sven Hassel tarafından kaleme alınan O.G.P.U. Hapishanesi kitabı Tarihi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789753900010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan O.G.P.U. Hapishanesi isimli kitap 343 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özden Sözalan çevirmiştir. O.G.P.U. Hapishanesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cephe Arkadaşları
2011
Lanetliler Taburu ve O.G.P.U. Hapishanesi kitaplarının da yazarı Sven Hassel tarafından kaleme alınan Cephe Arkadaşları kitabı Tarihi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753901536 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cephe Arkadaşları isimli kitap 295 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Feride Erdoğmuş çevirmiştir. Cephe Arkadaşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cehennem Krallığı
2010
Lanetliler Taburu ve O.G.P.U. Hapishanesi kitaplarının da yazarı Sven Hassel tarafından kaleme alınan Cehennem Krallığı kitabı Tarihi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789753901116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cehennem Krallığı isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ümit Koçer çevirmiştir. Cehennem Krallığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Paris'i Yakın
2014
Lanetliler Taburu ve O.G.P.U. Hapishanesi kitaplarının da yazarı Sven Hassel tarafından kaleme alınan Paris'i Yakın kitabı Tarihi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789753902472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris'i Yakın isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ali Avni Öneş çevirmiştir. Paris'i Yakın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0