up
ara
Şevki Koca

Şevki Koca

Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler
0
Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal kitabının da yazarı Şevki Koca tarafından kaleme alınan Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nazenin Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9758452029 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal
2012
Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler ve Mürg-i Dil kitaplarının da yazarı Şevki Koca tarafından kaleme alınan Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bektaşi Kültür Derneği yayınevinden 2012 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal isimli kitap 277 sayfadan oluşuyor. Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mürg-i Dil
2018
Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler ve Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal kitaplarının da yazarı Şevki Koca tarafından kaleme alınan Mürg-i Dil kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nazenin Yayıncılık yayınevinden 2018 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mürg-i Dil isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Mürg-i Dil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Es-Seyyid Halife Koca Turgut Baba Divanı
2015
Bektaş Kültür Argümanlarına Göre Yeniçeri Ocağı ve Devşirmeler ve Odman Baba Vilayetnamesi Vilayetname-i Şahi Gö'çek Abdal kitaplarının da yazarı Şevki Koca tarafından kaleme alınan Es-Seyyid Halife Koca Turgut Baba Divanı kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nazenin Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 2880000057628 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Es-Seyyid Halife Koca Turgut Baba Divanı isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Es-Seyyid Halife Koca Turgut Baba Divanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0