up
ara
Şükran Yiğit

Şükran Yiğit

burçin

burçin

@ucgunlukhikayeler

“kuşkusuz hepimiz geçmişimizle, kendimizin bulduğu ya da bizim için bulunan öykülerimizle varız, her şeyi bugün kadar yarın da yanımızda taşıyacağımızı biliyoruz, belki bizim arkamızdan ‘onun bir öyküsü yoktu’ diye konuşamayacaklar, gün doldurur gibi yaşayıp çekip gitmeyeceğiz bu dünyadan, ama hep aynı acıyı da sürekli bir yük gibi omzumuzda taşıyamayız, gücümüz yok, kaldıramayız. bazen hayatı, yaşadıklarımızı sadece eski bir şarkıyı özler gibi özlesek ve çok sevdiğimiz bir plak gibi özenle tozunu alıp pikaba yerleştirsek.”
ataç ikon Ankara, Mon Amour!
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Duygu

Duygu

@clarissa

"Giden bir sevgilinin ne yaşadığını ne de öldüğünü düşünmeli geride kalan, ihtimaller aşkı öldürür, gittiğini bilmek yeter"
ataç ikon Ankara, Mon Amour!
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Duygu

Duygu

@clarissa

Her gün uyandığımda yaşadığımı, sadece yaşadığımı, varlığımdan başka hiçbir şeyi hissetmediğim o ne mutlu ne de mutsuz anın hemen arkasından başlardı hayat. Eğer hayatım o gün gözüme yirmi yıl ağır "canım sıkılıyor" cezasına çarptırılmış bir mahkumun hayatı gibi görünmüyorsa, gözlerimi açıp evdeki sesleri dinlerdim.
ataç ikon Ankara, Mon Amour!
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hickirik

Hickirik

@dieanotherday

beni unutmuşlardı. ben onları hiç unutmadım
ataç ikon Ankara, Mon Amour!
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Ankara, Mon Amour!
2014
Çatıkatı Aşıkları kitabının da yazarı Şükran Yiğit tarafından kaleme alınan Ankara, Mon Amour! kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789750501159 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ankara, Mon Amour! isimli kitap 167 sayfadan oluşuyor. Ankara, Mon Amour! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çatıkatı Aşıkları
2011
Ankara, Mon Amour! ve Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları kitaplarının da yazarı Şükran Yiğit tarafından kaleme alınan Çatıkatı Aşıkları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789750506239 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çatıkatı Aşıkları isimli kitap 251 sayfadan oluşuyor. Çatıkatı Aşıkları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları
0
Ankara, Mon Amour! kitabının da yazarı Şükran Yiğit tarafından kaleme alınan Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları kitabı Öykü, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750502880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0