up
ara
Tami Hoag

Tami Hoag

Sonya Patates

Sonya Patates

@suicidalpotato

Kalemi kuvvetli bir polisiye yazarı...
Tami Hoag
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
timaz mohsenzadeh

timaz mohsenzadeh

@timazmohsenzadeh

inglizce okuyanlarin dikkatine: eger kitaplarin orijinal isimlerini ariyorsunuz bu adreste bulacasiniz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Tami_Hoag.
Tami Hoag
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Can huyun altındadır bilmez misin..
ataç ikon Günah Kadar Suçlu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Biz zamanın düşkırıklıkları arasında yönümüzü kestiremeyen insanlarız.
ataç ikon Günah Kadar Suçlu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Suçluluk sivri küçük dişleriyle vicdanını kemirmekteydi.
ataç ikon Gece Günahları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ölümden Daha Derin
1970
Sır kitabının da yazarı Tami Hoag tarafından kaleme alınan Ölümden Daha Derin kitabı Roman (Çeviri), Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054188475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümden Daha Derin isimli kitap 486 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Ölümden Daha Derin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sır
1970
Ölümden Daha Derin kitabının da yazarı Tami Hoag tarafından kaleme alınan Sır kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054188963 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sır isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Psikopat
1970
Ölümden Daha Derin kitabının da yazarı Tami Hoag tarafından kaleme alınan Psikopat kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9799944983111 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Psikopat isimli kitap 470 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Psikopat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şahitler Kulübü
0
Ölümden Daha Derin kitabının da yazarı Tami Hoag tarafından kaleme alınan Şahitler Kulübü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944983600 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şahitler Kulübü isimli kitap 405 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Şahitler Kulübü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gölgedeki İzler
0
Ölümden Daha Derin kitabının da yazarı Tami Hoag tarafından kaleme alınan Gölgedeki İzler kitabı Edebiyat, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944983365 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgedeki İzler isimli kitap 518 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Gölgedeki İzler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0