up
ara
Tarık Dursun K.

Tarık Dursun K.

Misafir

Misafir

@misafir000

İnsan kısmı zamanla neye alışmaz? Soğuk yoktu, soğuk oldu; soğuğa alıştılar. Kötülük yoktu, kötülük oldu; iyilik yoktu, iyilik oldu; acı yoktu, acı oldu: Kötülüğe alıştılar, iyiliğe alıştılar, acıya alıştılar, dayandılar. Yüreklerinde bir kutu göz, alışkanlığa ayrıldı; ne olursa ona havale ettiler.
ataç ikon Denizin Kanı
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Denizde malın mı var, yok bil; denizciden kocan mı var, kendini dul bil.
ataç ikon Denizin Kanı
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
5 beğen · 0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Kanımız alışmış meret denize. Bir inerliği, bir çıkarlığını adamın gönlü çekiveriyor. Yattı mı, çekiveriyor işte...
ataç ikon Denizin Kanı
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı
1970
Sümbülteber kitabının da yazarı Sümbülteber ve Amma da Accayip Dünya 1. Cilt kitaplarının da yazarı Tarık Dursun K. tarafından kaleme alınan Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Gelişim yayınevinden 1970 yılında 9789753163668 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sümbülteber
1970
Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı ve Amma da Accayip Dünya 1. Cilt kitaplarının da yazarı Tarık Dursun K. tarafından kaleme alınan Sümbülteber kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dünya Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753041201 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sümbülteber isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. Sümbülteber kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Amma da Accayip Dünya 1. Cilt
1970
Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı ve Sümbülteber kitaplarının da yazarı Tarık Dursun K. tarafından kaleme alınan Amma da Accayip Dünya 1. Cilt kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aykırı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756154113 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amma da Accayip Dünya 1. Cilt isimli kitap 173 sayfadan oluşuyor. Amma da Accayip Dünya 1. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pıtır'ın MasallarıAteşler Sultanı ile Sular Şehzadesi
1970
Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı ve Sümbülteber kitaplarının da yazarı Tarık Dursun K. tarafından kaleme alınan Pıtır'ın MasallarıAteşler Sultanı ile Sular Şehzadesi kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Gelişim yayınevinden 1970 yılında 9789753163682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pıtır'ın MasallarıAteşler Sultanı ile Sular Şehzadesi isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Pıtır'ın MasallarıAteşler Sultanı ile Sular Şehzadesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pıtır'ın MasallarıKüpteki Çil Çil Altınlar
1970
Pıtır'ın Masalları İyilikçi Şehzade ile İyilikçi Balıkçı ve Sümbülteber kitaplarının da yazarı Tarık Dursun K. tarafından kaleme alınan Pıtır'ın MasallarıKüpteki Çil Çil Altınlar kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Gelişim yayınevinden 1970 yılında 9789753163651 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pıtır'ın MasallarıKüpteki Çil Çil Altınlar isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Pıtır'ın MasallarıKüpteki Çil Çil Altınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0