up
ara
Tayfun Pirselimoğlu

Tayfun Pirselimoğlu

Şehrin Kuleleri
1970
Berber ve Kayıp Şahıslar Albümü kitaplarının da yazarı Tayfun Pirselimoğlu tarafından kaleme alınan Şehrin Kuleleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752730878 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehrin Kuleleri isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Şehrin Kuleleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Berber
2016
Şehrin Kuleleri kitabının da yazarı Şehrin Kuleleri ve Kayıp Şahıslar Albümü kitaplarının da yazarı Tayfun Pirselimoğlu tarafından kaleme alınan Berber kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9789750520907 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Berber isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Berber kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kayıp Şahıslar Albümü
1970
Şehrin Kuleleri ve Berber kitaplarının da yazarı Tayfun Pirselimoğlu tarafından kaleme alınan Kayıp Şahıslar Albümü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752730939 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Şahıslar Albümü isimli kitap 317 sayfadan oluşuyor. Kayıp Şahıslar Albümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Harry Lime'in En Yeni Hayatları Ya Da Üçüncü Adam'a Övgü
1970
Şehrin Kuleleri kitabının da yazarı Şehrin Kuleleri ve Berber kitaplarının da yazarı Tayfun Pirselimoğlu tarafından kaleme alınan Harry Lime'in En Yeni Hayatları Ya Da Üçüncü Adam'a Övgü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053752509 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Lime'in En Yeni Hayatları Ya Da Üçüncü Adam'a Övgü isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Harry Lime'in En Yeni Hayatları Ya Da Üçüncü Adam'a Övgü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mithra ve Bıldırcınlar: Boztepe - Trabzon'dur Yolumuz 21
2013
Şehrin Kuleleri ve Berber kitaplarının da yazarı Tayfun Pirselimoğlu tarafından kaleme alınan Mithra ve Bıldırcınlar: Boztepe - Trabzon'dur Yolumuz 21 kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Heyamola Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055419554 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mithra ve Bıldırcınlar: Boztepe - Trabzon'dur Yolumuz 21 isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Mithra ve Bıldırcınlar: Boztepe - Trabzon'dur Yolumuz 21 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rıza
2008
Başrollünde oyuncu Turgay Tanülkü yer aldığı, yönetmenliğini Tayfun Pirselimoğlu üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rıza isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hiçbiryerde
2002
Başrollünde oyuncu Zuhal Olcay yer aldığı, yönetmenliğini Tayfun Pirselimoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hiçbiryerde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Bir Yıldız
1997
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Oğuz Yalçın üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Bir Yıldız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İz
1994
Başrollünde oyuncu Meral Çetinkaya yer aldığı, yönetmenliğini Yeşim Ustaoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pus
2010
Başrollünde oyuncu Serkan Keskin yer aldığı, yönetmenliğini Tayfun Pirselimoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0