up
ara
Terry Brooks

Terry Brooks

Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi
1970
Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi kitabının da yazarı Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi ve Shannara'nın Elf Kraliçesi (Shannara'nın Mirası Serisi 3. Cilt) kitaplarının da yazarı Terry Brooks tarafından kaleme alınan Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758607181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Jülide Kayaş çevirmiştir. Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi
1970
Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi kitabının da yazarı Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi ve Shannara'nın Elf Kraliçesi (Shannara'nın Mirası Serisi 3. Cilt) kitaplarının da yazarı Terry Brooks tarafından kaleme alınan Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758607051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi isimli kitap 686 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Barış Emre Alkım çevirmiştir. Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shannara'nın Elf Kraliçesi (Shannara'nın Mirası Serisi 3. Cilt)
2015
Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi ve Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi kitaplarının da yazarı Terry Brooks tarafından kaleme alınan Shannara'nın Elf Kraliçesi (Shannara'nın Mirası Serisi 3. Cilt) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789752730656 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shannara'nın Elf Kraliçesi (Shannara'nın Mirası Serisi 3. Cilt) isimli kitap 371 sayfadan oluşuyor. Shannara'nın Elf Kraliçesi (Shannara'nın Mirası Serisi 3. Cilt) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shannara'nın Kılıcı Birinci Kitap
0
Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi kitabının da yazarı Terry Brooks tarafından kaleme alınan Shannara'nın Kılıcı Birinci Kitap kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756902363 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shannara'nın Kılıcı Birinci Kitap isimli kitap 253 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Shannara'nın Kılıcı Birinci Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shannara'nın Tılsımları Shannara'nın Mirası 4. Cilt
2009
Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi kitabının da yazarı Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi ve Shannara'nın Elftaşları Shannara Efsanesi'nin İkinci Cildi kitaplarının da yazarı Terry Brooks tarafından kaleme alınan Shannara'nın Tılsımları Shannara'nın Mirası 4. Cilt kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789752731257 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shannara'nın Tılsımları Shannara'nın Mirası 4. Cilt isimli kitap 638 sayfadan oluşuyor. Shannara'nın Tılsımları Shannara'nın Mirası 4. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Shannara Chronicles
2016
Dört Toprak tarihi boyunca meydana gelen maceralar, savaş ve kötülük serisi. Dört Toprak'ı kötülüklerden korumak Ellcrys adlı ağacı yaşatmaya bağlıdır. Ağacı yaşatmak için tek umut ise Amberle Elessedil'dir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0