up
ara
Terry Pratchett

Terry Pratchett

Lethe

Lethe

@thelethe

Türkçe'ye çevrilmiş kitabı çok az olsa da okumaktan çok fazla mutluluk duyduğum yegane yazar.Herhangi bir yerde adını görünce gülümsediğim insan. Kafa yapısı,düşünceleri ve yazım tarzı olarak takdir edilesi cinsten bence mükemmel bir yazar. Herkesin en azından bir kitabını okuması gerektiğini düşünüyorum.
Terry Pratchett
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Lethe

Lethe

@thelethe

...
''güle güle'' dedi Mort , ve boğazının düğümlendiğini fark edince şaşırdı. ''Ne kadar tatsız bir sözcük değil mi ?'' KESİNLİKLE, Ölüm sırıttı,daha önce de sıkça belirtildiği üzere fazla bir seçeneği yoktu.Fakat bu defa büyük olasılıkla samimiydi. AU REVOİR'i (görüşürüz)
TERCİH EDERİM, dedi.''
ataç ikon Mort - Diskdünya Serisi 4. Kitap
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Kış Ustası
1970
Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap kitabının da yazarı Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap ve İnsanlığı Ancak Sen Kurtarabilirsin kitaplarının da yazarı Terry Pratchett tarafından kaleme alınan Kış Ustası kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944692922 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kış Ustası isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Kış Ustası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap
1970
Kış Ustası ve İnsanlığı Ancak Sen Kurtarabilirsin kitaplarının da yazarı Terry Pratchett tarafından kaleme alınan Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758607471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap isimli kitap 413 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnsanlığı Ancak Sen Kurtarabilirsin
1970
Kış Ustası kitabının da yazarı Kış Ustası ve Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap kitaplarının da yazarı Terry Pratchett tarafından kaleme alınan İnsanlığı Ancak Sen Kurtarabilirsin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944695343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsanlığı Ancak Sen Kurtarabilirsin isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. İnsanlığı Ancak Sen Kurtarabilirsin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Küçük Özgür Adamlar
1970
Kış Ustası ve Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap kitaplarının da yazarı Terry Pratchett tarafından kaleme alınan Küçük Özgür Adamlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944691291 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Özgür Adamlar isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Küçük Özgür Adamlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cadılar Dışarıda! - Diskdünya Serisi 11. Kitap
1970
Kış Ustası ve Ucube Kocakarılar - Diskdünya Serisi 6. Kitap kitaplarının da yazarı Terry Pratchett tarafından kaleme alınan Cadılar Dışarıda! - Diskdünya Serisi 11. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752734388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cadılar Dışarıda! - Diskdünya Serisi 11. Kitap isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Cadılar Dışarıda! - Diskdünya Serisi 11. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Going Postal
2010
Başrollünde oyuncu Ingrid Bols yer aldığı, yönetmenliğini Jon Jones üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Going Postal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0