up
ara
‹ Tess Gerritsen

Tess Gerritsen Kitapları

0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Aşk Ölümden Uyanıştır kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053481485 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Ölümden Uyanıştır isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bahar Yaldız Çelik çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk Ölümden Uyanıştır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Asla Arkana Bakma kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Asla Arkana Bakma isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Gültekin çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Asla Arkana Bakma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Ateşin Şarkısı kitabı Gerilim, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051861487 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşin Şarkısı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Ateşin Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Bıçak Sırtı kitabı Roman, Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480914 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bıçak Sırtı isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Gültekin çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bıçak Sırtı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Bir Sırrım Var kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2018 yılında 9786050951431 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Sırrım Var isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Bir Sırrım Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1988
Gece Nöbeti ve Siliniş - Rizzoli/Isles Serisi 5. Kitap kitaplarının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Büyük Takip kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gelişim Kitabevi yayınevinden 1988 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Takip isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Büyük Takip kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Buz Gibi Soğuk - Rizzoli/Isles Serisi 8. Kitap kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050910919 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Buz Gibi Soğuk - Rizzoli/Isles Serisi 8. Kitap isimli kitap 276 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Buz Gibi Soğuk - Rizzoli/Isles Serisi 8. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Cerrah - Rizzoli/Isles Serisi 1. Kitap kitabı Polisiye, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2005 yılında 9789759917920 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cerrah - Rizzoli/Isles Serisi 1. Kitap isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Cevat Akkoyunlu çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Cerrah - Rizzoli/Isles Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Çırak kitabı Roman, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786053480303 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çırak isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çırak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Diriliş -Rizzoli/Isles Serisi 11.Kitap kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053486411 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Diriliş -Rizzoli/Isles Serisi 11.Kitap isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Diriliş -Rizzoli/Isles Serisi 11.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Siliniş - Rizzoli/Isles Serisi 5. Kitap kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Gece Nöbeti kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786053480358 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Nöbeti isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gece Nöbeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Gece Yarısından Sonra kitabı Polisiye, Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053484493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Yarısından Sonra isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gece Yarısından Sonra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Gölgesizlerin Tutkulu Dansı kitabı Korku, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480938 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgesizlerin Tutkulu Dansı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Laden İldeniz çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölgesizlerin Tutkulu Dansı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap kitabı Cinayet, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9786055872458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap isimli kitap 410 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Sezginci çevirmiştir. Kitap On The Road - Yol Hikayeleri listesinde de yeralmaktadır. Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Hasat kitabı Roman (Çeviri), Aksiyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050922400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hasat isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hasat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan İkiz Bedenler - Rizzoli/Isles Serisi 4. Kitap kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786054335060 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkiz Bedenler - Rizzoli/Isles Serisi 4. Kitap isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bahar Çelik çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İkiz Bedenler - Rizzoli/Isles Serisi 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2019
Tess Gerritsen’den soluk soluğa bir Rizzoli & Isles öyküsü Maura Isles şık bir partiye gider. Yakışıklı bir adam ona yanaşır; hoş ve kibardır. Maura adamla flört edip şampanya içer. Ancak sonrası kocaman bir boşluktan ibarettir. Ertesi gün bildiği sadece iki şey vardır: Bir adam öldürülmüştür ve adamın cebinde Maura’nın üzerinde ev adresi yazan kartviziti bulunmuştur…
2019
Gece Nöbeti ve Siliniş - Rizzoli/Isles Serisi 5. Kitap kitaplarının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan İsimsiz Ceset kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2019 yılında 9786050960310 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İsimsiz Ceset isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özge Onan çevirmiştir. İsimsiz Ceset kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Kan Gölü kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480891 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Gölü isimli kitap 429 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlkin İnanç çevirmiştir. Kitap The New York Times Bestseller listesinde de yeralmaktadır. Kan Gölü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Karanlığın Ayak İzleri kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053485254 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Ayak İzleri isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Karanlığın Ayak İzleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Kemik Bahçesi kitabı Cinayet, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051110684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kemik Bahçesi isimli kitap 325 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Filiz İnceoğlu Öztürk çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kemik Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Gece Nöbeti ve Siliniş - Rizzoli/Isles Serisi 5. Kitap kitaplarının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Kupa Kızı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2011 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kupa Kızı isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Kupa Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Masumiyetin İçin Savaş kitabı Roman (Çeviri), Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masumiyetin İçin Savaş isimli kitap 362 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Gültekin çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Masumiyetin İçin Savaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Mefisto Kulübü - Rizzoli/Isles Serisi 6. Kitap kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759915223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mefisto Kulübü - Rizzoli/Isles Serisi 6. Kitap isimli kitap 322 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Boğaç Erkan çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Mefisto Kulübü - Rizzoli/Isles Serisi 6. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Proje: Ölümcül Virüs kitabı Gerilim, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 6053482000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Proje: Ölümcül Virüs isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Gültekin çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Proje: Ölümcül Virüs kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2