up
ara
Tom Robbins

Tom Robbins

elçin

elçin

@elco

Parfümün Dansı
Çivit, çivitiyor,çivitti.
ataç ikon Parfümün Dansı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Sinan Ateş

Sinan Ateş

@sinnates

"Pan'ın halkı var" diye düşündü."İnsan soluk almaya devam ederken bile ölüm onun hayatını yine de mahvedebiliyor."
ataç ikon Parfümün Dansı
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hande Ç.

Hande Ç.

@handec

Ölüm o evde oturmuyor. Ölüm yalnızca o evin bazı odalarına verdiğimiz bir isim. Biz yaşayanların o odalardan korkmamıza sebep, oralardan hiç geçmemiş olmamızdır.
ataç ikon Parfümün Dansı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Hande Ç.

Hande Ç.

@handec

İnsanın doğal sınırlarının ötesinde yaşamaya çalışmasında bir kar göremiyorum. Bunda bir aç gözlülük var.
ataç ikon Parfümün Dansı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hande Ç.

Hande Ç.

@handec

"Ben iki kere kralım ve iki kere mahkûmum...bıktım usandım bu işten artık. Önce saç, sonra fasulye. Eğer ölüm beni istiyorsa, solgun atına binsin de gelsin. Ağzında küller, kasığında buzlarla. Elinde orağını çevirsin, korkunç sesler çıkarsın. Kendi dikilsin karşıma. Bana saç gibi koyun götlü köylü karılarının pişirdiği şekerlemelerin içine tıkılmış boktan bir fasulye tanesi gibi şeyler yollamasın. Belki o zaman bile gitmezdim. Doğrusunu istersen, bu ölümün davranış biçimini hiç beğenmiyorum ."
ataç ikon Parfümün Dansı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
flaneur

flaneur

@drsmetin

Bilerek yavanı, sıradanı, güvenliyi kucaklayan, bunu sırf hayal kırıklığının getireceği acıdan kurtulmak için yapan bir insanı, nasıl bağrına basabilirsin?
ataç ikon Parfümün Dansı
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Hiç kimse öğrenmek için okumaz,  unutmak için okur insan.  paylaşım fotoğrafı
"Hiç kimse öğrenmek için okumaz, unutmak için okur insan."
Hafızamızın çoğu aslında gereksiz şeylerle doludur, sadece çok az bir kısmı bizi ilgilendirir.

Ama ilgilendiğimiz o yer canımızı yakan yerdir.
Tom Robbins
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
9 beğeni · 0 yorum beğen ikon
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Sözlerimin anlamı beni ürkütüyor.  paylaşım fotoğrafı
"Sözlerimin anlamı beni ürkütüyor."
İnsan dilediğince özgür ve mutlu olabilir; çünkü kaybedilecek ve kazanılacak hiçbir şey yok.

Tom Robbins- Amerikalı roman ve kısa hikâye yazarı.
Tom Robbins
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Kovboy Kızlar da Hüzünlenir
1970
Villa Meçhul kitabının da yazarı Tom Robbins tarafından kaleme alınan Kovboy Kızlar da Hüzünlenir kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755396552 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kovboy Kızlar da Hüzünlenir isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sona Ertekin çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kovboy Kızlar da Hüzünlenir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Villa Meçhul
1970
Kovboy Kızlar da Hüzünlenir kitabının da yazarı Tom Robbins tarafından kaleme alınan Villa Meçhul kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755395432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Villa Meçhul isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Villa Meçhul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Geriye Uçan Yaban Ördekleri
1970
Kovboy Kızlar da Hüzünlenir kitabının da yazarı Tom Robbins tarafından kaleme alınan Geriye Uçan Yaban Ördekleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755395562 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geriye Uçan Yaban Ördekleri isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aysun Babacan çevirmiştir. Geriye Uçan Yaban Ördekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sıcak Ülkelerden Dönen Vahşi Sakatlar
2007
Kovboy Kızlar da Hüzünlenir kitabının da yazarı Tom Robbins tarafından kaleme alınan Sıcak Ülkelerden Dönen Vahşi Sakatlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789755394732 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıcak Ülkelerden Dönen Vahşi Sakatlar isimli kitap 511 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sıcak Ülkelerden Dönen Vahşi Sakatlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Parfümün Dansı
1999
Kovboy Kızlar da Hüzünlenir kitabının da yazarı Tom Robbins tarafından kaleme alınan Parfümün Dansı kitabı Roman, Mitoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789755391014 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Parfümün Dansı isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belkıs Çorakçı Dişbudak çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Parfümün Dansı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0