up
ara
Aslı Tohumcu

Aslı Tohumcu

Gülce

Gülce

@gulce94

... ne geldiyse başımıza sinirimizi alakasız şeylerden çıkarmaktan geldi. Mesela sana kızarım kapıları çarparım, tam çayımı almış sigaramı yakmış iki satır kitap okuyacakken sana kızarım okuma keyfi meyfi kalmaz, duş almadan sevişmek istemezsin, sen duştayken bir filme takılırım gelirsin sevişmek için filmin içine edersin, aklımın yarısı filmde yarısı sevişmede kalırım, böyle böyle içine ederim kendi hayatımın.

Syf: 48
ataç ikon Abis
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gülce

Gülce

@gulce94

Rüzgarda ıslak kalmış gibiyim. Babam. Benim babam. Kimseye benzemez. Kokusu bile. Teri bile.

Syf: 23
ataç ikon Abis
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

İnsan kendiliğinden büyük olmaz. İnsanı yaptıkları büyük yapar.
ataç ikon Taş Uykusu
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Tomtom_serap

Tomtom_serap

@tomtomserap

2.Durak: Ağzı Sıkı
3.Durak: Ayarı Bozuk
4.Durak: Tez Yayılan
5.Durak: Cehennem Çağıran
6.Durak: Gölgeye Karışan
7.Durak: Kimsenin Bilmediği
8.Durak: Köprüden Önce Son Çıkış
9.Durak: Yolcu Kalmasın
ataç ikon Taş Uykusu
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kötülere Yer Yok
1970
Taş Uykusu ve Üç, İkiii, Birr, Ateş! - 2 kitaplarının da yazarı Aslı Tohumcu tarafından kaleme alınan Kötülere Yer Yok kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055340087 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötülere Yer Yok isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kötülere Yer Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Taş Uykusu
0
Kötülere Yer Yok kitabının da yazarı Aslı Tohumcu tarafından kaleme alınan Taş Uykusu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944756549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Taş Uykusu isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Taş Uykusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç, İkiii, Birr, Ateş! - 2
2014
Kötülere Yer Yok ve Taş Uykusu kitaplarının da yazarı Aslı Tohumcu tarafından kaleme alınan Üç, İkiii, Birr, Ateş! - 2 kitabı Çocuk Hikaye, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789750721830 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç, İkiii, Birr, Ateş! - 2 isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Üç, İkiii, Birr, Ateş! - 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç, İkiii, Birr, Ateş!
2009
Kötülere Yer Yok ve Taş Uykusu kitaplarının da yazarı Aslı Tohumcu tarafından kaleme alınan Üç, İkiii, Birr, Ateş! kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750713613 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç, İkiii, Birr, Ateş! isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Üç, İkiii, Birr, Ateş! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeytan Geçti (Ciltli Özel Basım)
2013
Kötülere Yer Yok ve Taş Uykusu kitaplarının da yazarı Aslı Tohumcu tarafından kaleme alınan Şeytan Geçti (Ciltli Özel Basım) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053750154 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytan Geçti (Ciltli Özel Basım) isimli kitap 103 sayfadan oluşuyor. Şeytan Geçti (Ciltli Özel Basım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0