up
ara
Turhan Seçer

Turhan Seçer

Milli, Manevi ve Ahlaki Değerlerimiz
2014
Destanlaşan ÇanakkaleDeniz Kara Hava Savaşları ve Kore Savaşının Bilinmeyenleri kitaplarının da yazarı Turhan Seçer tarafından kaleme alınan Milli, Manevi ve Ahlaki Değerlerimiz kitabı Vatan Sevgisi, Türk Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kastaş Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789752821552 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Milli, Manevi ve Ahlaki Değerlerimiz isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Milli, Manevi ve Ahlaki Değerlerimiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Destanlaşan ÇanakkaleDeniz Kara Hava Savaşları
1970
Milli, Manevi ve Ahlaki Değerlerimiz ve Kore Savaşının Bilinmeyenleri kitaplarının da yazarı Turhan Seçer tarafından kaleme alınan Destanlaşan ÇanakkaleDeniz Kara Hava Savaşları kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kastaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799752820417 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Destanlaşan ÇanakkaleDeniz Kara Hava Savaşları isimli kitap 491 sayfadan oluşuyor. Destanlaşan ÇanakkaleDeniz Kara Hava Savaşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kore Savaşının Bilinmeyenleri
2014
Milli, Manevi ve Ahlaki Değerlerimiz ve Destanlaşan ÇanakkaleDeniz Kara Hava Savaşları kitaplarının da yazarı Turhan Seçer tarafından kaleme alınan Kore Savaşının Bilinmeyenleri kitabı Tarih, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toplumsal Dönüşüm Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786058553996 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kore Savaşının Bilinmeyenleri isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kore Savaşının Bilinmeyenleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0