up
ara
Uğur Koşar

Uğur Koşar

cєnnєtíαlα

cєnnєtíαlα

@cennet35 - İstanbul

“Kulun Allah’a en çok yakın olduğu secde halidir. Secdede Allah’a çok dua edin.” (Müslim)
ataç ikon Allah De Ötesini Bırak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
cєnnєtíαlα

cєnnєtíαlα

@cennet35 - İstanbul

" Ben kendimi bıraktığımda sen beni bırakma Allah’ım "
ataç ikon Allah De Ötesini Bırak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
elfin

elfin

@youka - İstanbul

Yaşamak istediklerini düşlediğinde ve inanarak zihninde imgelediğinde, düşlerin senin gerçeğin olmak için yola çıkacaklar ve çok kısa bir süre sonra gerçeğin olacaklardır
ataç ikon Yüzleşme
kitaba 2 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
elfin

elfin

@youka - İstanbul

Yaşan bir ölüden farkın olsun sürdüğün bu yaşamda
ataç ikon Yüzleşme
kitaba 2 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 1 yorum
elfin (@youka)
Yaşayan :|
28.08.18 beğen cevap
elfin

elfin

@youka - İstanbul

Yaşamı beklentilerle geçirmeyi düşünürsen, istediğini almak için daha çok bekleyeceksin demektir. Yaşam sana hiçbir şey vermez, sadece sunar. Bu sunulanları almak için önce senin kendinden bir şeyler istemeyi bilmen gerekir
ataç ikon Yüzleşme
kitaba 2 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
elfin

elfin

@youka - İstanbul

İnsanları mutlu etmeye çalışma, çünkü kendini mutlu etmeden onları da edemezsin. Sahip olmadığın bir duyguyu başka kimseye verme şansın yok, olmayanı paylaşamazsın
ataç ikon Yüzleşme
kitaba 2 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Beş Rahmet Kapısı: Bilge
2012
Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) ve Beş Rahmet Kapısı: Ermiş kitaplarının da yazarı Uğur Koşar tarafından kaleme alınan Beş Rahmet Kapısı: Bilge kitabı İslam, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ganj Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789758817870 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beş Rahmet Kapısı: Bilge isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Beş Rahmet Kapısı: Bilge kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür)
2010
Beş Rahmet Kapısı: Bilge ve Beş Rahmet Kapısı: Ermiş kitaplarının da yazarı Uğur Koşar tarafından kaleme alınan Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ganj Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789758817726 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) isimli kitap 267 sayfadan oluşuyor. Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beş Rahmet Kapısı: Ermiş
2012
Beş Rahmet Kapısı: Bilge ve Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) kitaplarının da yazarı Uğur Koşar tarafından kaleme alınan Beş Rahmet Kapısı: Ermiş kitabı İslam, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ganj Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789758817894 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beş Rahmet Kapısı: Ermiş isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Beş Rahmet Kapısı: Ermiş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beş Rahmet Kapısı: Aşk
2012
Beş Rahmet Kapısı: Bilge ve Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) kitaplarının da yazarı Uğur Koşar tarafından kaleme alınan Beş Rahmet Kapısı: Aşk kitabı İslam, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ganj Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789758817863 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beş Rahmet Kapısı: Aşk isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Beş Rahmet Kapısı: Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beş Rahmet Kapısı: Sufi
2012
Beş Rahmet Kapısı: Bilge ve Tanrı'nın Rüyası (O'nun Rüyasını Kabusa Değil Kendi Cennetine Dönüştür) kitaplarının da yazarı Uğur Koşar tarafından kaleme alınan Beş Rahmet Kapısı: Sufi kitabı İslam, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ganj Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789758817900 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beş Rahmet Kapısı: Sufi isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Beş Rahmet Kapısı: Sufi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0