up
ara
V. C. Andrews

V. C. Andrews

Dünyalı

Dünyalı

@dunyaliperizan - Batman

Natani bir defasında bana hayatın, zamanın ve tecrübelerin etrafımızdaki kozayı kalınlaştırdığını, gelecekte yaşayacağımız benzer şeylere ya da bizi incitebilecek olaylara karşı bizi koruduğunu söylemişti.
"Biz ağaçlara benzeriz," dedi. "Kabukları kalınlaştıkça uzar, genişler. Biz de öyle." (SF. 329)
ataç ikon Evden Uzaklara Uçuş
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hale Nur

Hale Nur

@halenur

Rain
ataç ikon Rain
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Gökkuşağı
Büyümek ne anlama geliyor..? diye düşünüyordum. Acaba insanın hayallerini kaybetmesi demek mi oluyordu..?
Öyleyse, neden bizler bu kadar mutluyduk ve doğum günü pastamızın mumlarını üflemeye meraklıydık..?
ataç ikon Gökkuşağı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Ama hayaller çabucak yok olan örümcek ağları gibidir ve hemen gerçeğe dönersiniz. Peki mutluluk nerede..? Geçmiş günlerde mi..? Gelecekte mi..? Kesinlikle bugünde, bu saatte, bu dakikada değil...
ataç ikon Çatı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner - Antalya

Titreyen hava gazı lambasının ışığı altında bacağı olmayan bebek merdivenin altına duşmustu. Kırmızı küçük araba bir buçuk metre ilerdeydi. Bu olay daha önce de olmuştu. Elisbeth teyze... Billie iki kadın durmadan yer değiştiriyordu. Ellerimi kaldırıp yüzüme dokundum. Gozyaşlarım parmaklarımın arasından akıyordu. Yerdeki mavi elbise giymiş bebeğin bacakları kopuk değildi.
ataç ikon Öç Yuvası
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Banu Polat

Banu Polat

@banup

"Ama hayaller çabucak yok olan örümcek ağları gibidir ve hemen gerçeğe dönersiniz. Peki mutluluk nerede? Geçmiş günlerde mi? Gelecekte mi? Kesinlikle bugünde, bu saatte, bu dakikada değil."
ataç ikon Çatı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gökkuşağı
1970
Kadere İsyan kitabının da yazarı V. C. Andrews tarafından kaleme alınan Gökkuşağı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751020857 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gökkuşağı isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nazan Tuncer çevirmiştir. Gökkuşağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kadere İsyan
1970
Gökkuşağı kitabının da yazarı Gökkuşağı ve Kötü Tohum - De Beers Serisi 3 kitaplarının da yazarı V. C. Andrews tarafından kaleme alınan Kadere İsyan kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751014122 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadere İsyan isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Kadere İsyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kötü Tohum - De Beers Serisi 3
1970
Gökkuşağı kitabının da yazarı Gökkuşağı ve Kadere İsyan kitaplarının da yazarı V. C. Andrews tarafından kaleme alınan Kötü Tohum - De Beers Serisi 3 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751023810 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötü Tohum - De Beers Serisi 3 isimli kitap 379 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nazan Tuncer çevirmiştir. Kötü Tohum - De Beers Serisi 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gizli Yapraklar
1970
Gökkuşağı kitabının da yazarı Gökkuşağı ve Kadere İsyan kitaplarının da yazarı V. C. Andrews tarafından kaleme alınan Gizli Yapraklar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751026279 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizli Yapraklar isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Gizli Yapraklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Evden Uzaklara Uçuş
1970
Gökkuşağı kitabının da yazarı V. C. Andrews tarafından kaleme alınan Evden Uzaklara Uçuş kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758515547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evden Uzaklara Uçuş isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Evden Uzaklara Uçuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0