up
ara
Vahap Kabahasanoğlu

Vahap Kabahasanoğlu

Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım)
1970
Çağdaş Türk Edebiyatı kitabının da yazarı Çağdaş Türk Edebiyatı ve Faruk Nafiz Çamlıbel kitaplarının da yazarı Vahap Kabahasanoğlu tarafından kaleme alınan Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım) isimli kitap 764 sayfadan oluşuyor. Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çağdaş Türk Edebiyatı
1970
Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım) kitabının da yazarı Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım) ve Faruk Nafiz Çamlıbel kitaplarının da yazarı Vahap Kabahasanoğlu tarafından kaleme alınan Çağdaş Türk Edebiyatı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9754450927 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çağdaş Türk Edebiyatı isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Çağdaş Türk Edebiyatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Faruk Nafiz Çamlıbel
1988
Batı Edebiyatı Antolojisi (3 Cilt Takım) ve Çağdaş Türk Edebiyatı kitaplarının da yazarı Vahap Kabahasanoğlu tarafından kaleme alınan Faruk Nafiz Çamlıbel kitabı Anı, Hatıra, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 1988 yılında 2880000053446 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Faruk Nafiz Çamlıbel isimli kitap 149 sayfadan oluşuyor. Faruk Nafiz Çamlıbel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0