up
ara
Vedi Aşkaroğlu

Vedi Aşkaroğlu

Golden Memory - Kelime Hazinesi
1970
Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? kitabının da yazarı Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? ve Postmodern Söylem - İhsan Oktay Anar John Fowles kitaplarının da yazarı Vedi Aşkaroğlu tarafından kaleme alınan Golden Memory - Kelime Hazinesi kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Palme Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9799758624583 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Golden Memory - Kelime Hazinesi isimli kitap 548 sayfadan oluşuyor. Golden Memory - Kelime Hazinesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı?
2015
Golden Memory - Kelime Hazinesi ve Postmodern Söylem - İhsan Oktay Anar John Fowles kitaplarının da yazarı Vedi Aşkaroğlu tarafından kaleme alınan Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyon yayınevinden 2015 yılında 9786053250548 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? isimli kitap 178 sayfadan oluşuyor. Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Postmodern Söylem - İhsan Oktay Anar John Fowles
2015
Golden Memory - Kelime Hazinesi ve Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? kitaplarının da yazarı Vedi Aşkaroğlu tarafından kaleme alınan Postmodern Söylem - İhsan Oktay Anar John Fowles kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyon yayınevinden 2015 yılında 9786053250531 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Postmodern Söylem - İhsan Oktay Anar John Fowles isimli kitap 442 sayfadan oluşuyor. Postmodern Söylem - İhsan Oktay Anar John Fowles kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İkinci Yeni - Aykırı Sözşörler
2016
Golden Memory - Kelime Hazinesi ve Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? kitaplarının da yazarı Vedi Aşkaroğlu tarafından kaleme alınan İkinci Yeni - Aykırı Sözşörler kitabı Deneme, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyon yayınevinden 2016 yılında 9786053250739 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkinci Yeni - Aykırı Sözşörler isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. İkinci Yeni - Aykırı Sözşörler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Trajik ve Modern - Triolojik Bir Çözümleme
2016
Golden Memory - Kelime Hazinesi ve Postmodernizm Sınırsız Özgürlük Mü? Özgürlüğün Sınırı Mı? kitaplarının da yazarı Vedi Aşkaroğlu tarafından kaleme alınan Trajik ve Modern - Triolojik Bir Çözümleme kitabı Deneme (Yerli) , Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyon yayınevinden 2016 yılında 9786053250777 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Trajik ve Modern - Triolojik Bir Çözümleme isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Trajik ve Modern - Triolojik Bir Çözümleme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0