up
ara
Vefa Enver

Vefa Enver

perihan akkoyun

perihan akkoyun

@perihanakkoyun

vefa hanı yazdıgınız kitapları okumaktan zevk alıyorum ama istedigim bagzı kitapları ele gecirmek zor oluyor
Vefa Enver
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Lilu Helenium

Lilu Helenium

@lalalakv

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili Ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Vefa Özaltın Enver'in basılmış on pembe romantik komedi ve üç kırmızı aşk romanı vardır.
Vefa Enver
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
ebru glhn

ebru glhn

@ebruglhn

"Nasıl oluyorda bunca yıldır bu kadar aşık ve mutlu kalabildiniz?"
Önce birbirlerine sonra bana bakıp gülümsüyorlar. Kadın cevaplıyor "Bunca yıl hiç ayrılmayacakmış gibi birbirimize güvendik ama yarın kaynedebilirmişiz gibi birbirimize özen gösterdik. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Birini ne kadar çok severseniz sevin bunu göstermediğiniz sürece bunun hiç bir anlamı yoktur. Ama tam tersine yürekten sarf edilen sevgi sözcükleri aşkın en büyük besin kaynağıdır."
ataç ikon Leyla Gibi
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Aşka Dönüş
2016
Bana Prenses Deme! ve Bahse Var Mısın? kitaplarının da yazarı Vefa Enver tarafından kaleme alınan Aşka Dönüş kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786055395889 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Dönüş isimli kitap 366 sayfadan oluşuyor. Aşka Dönüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bana Prenses Deme!
0
Aşka Dönüş kitabının da yazarı Vefa Enver tarafından kaleme alınan Bana Prenses Deme! kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Önce Kitap yayınevinden 0 yılında 9786054583225 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Prenses Deme! isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Bana Prenses Deme! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bahse Var Mısın?
2017
Aşka Dönüş ve Bana Prenses Deme! kitaplarının da yazarı Vefa Enver tarafından kaleme alınan Bahse Var Mısın? kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Önce Kitap yayınevinden 2017 yılında 9786054583126 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bahse Var Mısın? isimli kitap 383 sayfadan oluşuyor. Bahse Var Mısın? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beni Buna Zorlama
0
Aşka Dönüş kitabının da yazarı Vefa Enver tarafından kaleme alınan Beni Buna Zorlama kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Önce Kitap yayınevinden 0 yılında 9786056262036 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Buna Zorlama isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Beni Buna Zorlama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bunu Sen İstedin!
0
Aşka Dönüş kitabının da yazarı Vefa Enver tarafından kaleme alınan Bunu Sen İstedin! kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sepya Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944823715 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bunu Sen İstedin! isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Bunu Sen İstedin! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0