up
ara
Veronica Roth

Veronica Roth

Alan Greenmor

Alan Greenmor

@alangreenmor

Platon-Devlet kitabından etkilenmiş mi sayın Veronica Roth?
Veronica Roth
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Kübra Ç?

Kübra Ç?

@kedilikitapsever

Tehlikeli şeyler yaparız ve insanlar ölür. İnsanlar ölür ve biz yine tehlikeli şeyler yaparız.
ataç ikon Uyumsuz
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
yade

yade

@psikolojik

"Biliyor musun ,annem bir keresinde bana ne demişti ?"diyor.
...
"Herkesin içinde kötülük olduğunu ve birini sevmenin ilk adımının , içimizdeki benzer kötülükleri de tanımamız gerektiğini söylemişti.Böylece onları affedebilirmişiz."
ataç ikon Yandaş
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
yade

yade

@psikolojik

"Ama bence ne kadar zeki olurlarsa olsunlar,insanlar genellikle aradıkları şeyi görürler ,hepsi bu."
ataç ikon Yandaş
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
yade

yade

@psikolojik

Zamanın mekanı böylesine küçültebilmesi ,yabancıyı sıradanlaştırması gerçekten çok acayip.
ataç ikon Yandaş
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Kuralsız
2012
Uyumsuz kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Kuralsız kitabı Alegorik Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051423555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuralsız isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kuralsız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uyumsuz
2011
Kuralsız kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Uyumsuz kitabı Roman, Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051420646 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyumsuz isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Uyumsuz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Divergent Movie Tie-In Edition (Divergent Trilogy)
2014
Kuralsız ve Uyumsuz kitaplarının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Divergent Movie Tie-In Edition (Divergent Trilogy) kitabı Bilim Kurgu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Katherine Tegen Books yayınevinden 2014 yılında 9780062289858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Divergent Movie Tie-In Edition (Divergent Trilogy) isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Divergent Movie Tie-In Edition (Divergent Trilogy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uyumsuz (Film Özel Baskısı)
2014
Kuralsız kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Uyumsuz (Film Özel Baskısı) kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051424224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyumsuz (Film Özel Baskısı) isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Uyumsuz (Film Özel Baskısı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yandaş
2013
Kuralsız kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Yandaş kitabı Roman (Çeviri), Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786051424521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yandaş isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yandaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2
2017
Başrollünde oyuncu Naomi Watts yer aldığı, yönetmenliğini Robert Schwentke üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yandaş
2016
Uyumsuzlar olarak bilinen bir ırk ve bu ırkın geçmişine aydınlatacak bilgilerin anlatıldığı Yandaş serisinin ilk bölümü.
Kuralsız
2015
Tris'in hiçbir grupla özdeşleşmeyen bir "uyumsuz" olduğunu anladığı birinci filmin devamı olan bu filmde halk ile yönetim arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir ve herkes tarafını seçmek zorundadır.
Uyumsuz
2014
Distopik bir ülkede halk, erdemlerine göre beş bölgeye ayrılmıştır. 16 yaşına gelen herkese hayatlarının geri kalanında hangi bölgede yaşamak istedikleri sorulur. Tris, ailesinden ayrılmayı göze alıp herkesi şaşırtan bir karar verirek kendi bölgesinden ayrılır. Ancak çok geçmeden hiçbir grupla eşleşemeyen uyumsuz biri olduğunu öğrenir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0