up
ara
Vikas Swarup

Vikas Swarup

Kim Bir Milyar Kazanmak İster?
1970
Altı Şüpheli kitabının da yazarı Vikas Swarup tarafından kaleme alınan Kim Bir Milyar Kazanmak İster? kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753295178 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kim Bir Milyar Kazanmak İster? isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Işılar Kür çevirmiştir. Kim Bir Milyar Kazanmak İster? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Altı Şüpheli
2010
Kim Bir Milyar Kazanmak İster? kitabının da yazarı Vikas Swarup tarafından kaleme alınan Altı Şüpheli kitabı Edebiyat, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9789753297820 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Altı Şüpheli isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kerem Sanatel çevirmiştir. Altı Şüpheli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Milyoner
2008
Hindistan'da yaşayan Jamal, fakir ve kimsesiz bir gençtir. Katıldığı bir bilgi yarışmasında büyük ödülü kazanmasına sadece bir soru kalır. Ancak eğitimsiz olduğu için hile yaptığı düşünülerek tutuklanır. Bunun üzerine Jamal, her sorunun cevabını nasıl bildiğini tek tek anlatmaya başlar ve hayat hikayesi ortaya çıkar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0