up
ara
William Morris

William Morris

Misafir

Misafir

@misafir000

Adem, toprağı kazıp, Havva yün eğirdiğinde, kimdi efendi o vakit söyle…
ataç ikon John Ball'un Rüyası
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hiçbir Yerden Haberler
2010
John Ball'un Rüyası ve Hiçbiryer'den Haberler kitaplarının da yazarı William Morris tarafından kaleme alınan Hiçbir Yerden Haberler kitabı Felsefe, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754689945 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hiçbir Yerden Haberler isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Meral Alakuş çevirmiştir. Hiçbir Yerden Haberler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
John Ball'un Rüyası
2006
Hiçbir Yerden Haberler kitabının da yazarı William Morris tarafından kaleme alınan John Ball'un Rüyası kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Otonom Yayıncılık yayınevinden 2006 yılında 9789756056172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan John Ball'un Rüyası isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Aslan çevirmiştir. John Ball'un Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hiçbiryer'den Haberler
2001
Hiçbir Yerden Haberler ve John Ball'un Rüyası kitaplarının da yazarı William Morris tarafından kaleme alınan Hiçbiryer'den Haberler kitabı Düşünce, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaos Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789757005162 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hiçbiryer'den Haberler isimli kitap 330 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kerem Karaerkek, Bahadır Sina Şener çevirmiştir. Kitap Felsefe Severlere Kitap Tavsiyeleri listesinde de yeralmaktadır. Hiçbiryer'den Haberler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Umudun Yolcuları
2006
Hiçbir Yerden Haberler ve John Ball'un Rüyası kitaplarının da yazarı William Morris tarafından kaleme alınan Umudun Yolcuları kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Otonom Yayıncılık yayınevinden 2006 yılında 9789756056189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Umudun Yolcuları isimli kitap 135 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Buket Akgün çevirmiştir. Umudun Yolcuları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gelecekten Anılar
2011
Hiçbir Yerden Haberler kitabının da yazarı Hiçbir Yerden Haberler ve John Ball'un Rüyası kitaplarının da yazarı William Morris tarafından kaleme alınan Gelecekten Anılar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789755393599 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gelecekten Anılar isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye ekin bodur çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gelecekten Anılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0