up
ara
William S. Burroughs

William S. Burroughs

Ruhsuz

Ruhsuz

@senemrbk

Mavi bir resmi yeni bitirdim. Bir anlam arıyorum, bir yaşam. Ama yok. Mavi boya lavabonun giderini bile tıkıyor.
ataç ikon Benim Eğitimim
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ruhsuz

Ruhsuz

@senemrbk

Özel odalar? Sokaklar? Bu ayrımların anlamı nedir?
ataç ikon Benim Eğitimim
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Ruhsuz

Ruhsuz

@senemrbk

Ve bu yerlilik meselesi kon usunda net bir cümle kuruyorum: "Bir adam, eğer bir yer onsuz olamıyorsa o yerin yerlisidir."
ataç ikon Benim Eğitimim
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ruhsuz

Ruhsuz

@senemrbk

023 yalancıları sevmez. Ve yalan söylemek siyasetçilere nefes almak kadar doğal gelir.
Liderler standart ve boyun eğen bir insan ürün yaratmaya çalışıyorlar delirmişcesine. Ama bunun yerine, zorunlu yakınlıklar yüzünden, uzlaşmaz çıkar ve temel eğilim farkları sürekli takviye görüyor ve kızışıyor.
ataç ikon Benim Eğitimim
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ruhsuz

Ruhsuz

@senemrbk

"Hiçbir yere gitmek için acelen nedir?"
ataç ikon Benim Eğitimim
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Ruhsuz

Ruhsuz

@senemrbk

Oyunun adı hayatta kalmaktır William. Elçim en kılıksız hippilerdir... Pırıl pırıl ışıldayan elçiler bekleme sakın. Bedence ve ruhça kusurluları, sakatları bekle. Her şey geriye doğru dönen bir filmdir..
ataç ikon Benim Eğitimim
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Top
0
Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1 kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Top kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799758467388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Top isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Top kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1
1970
Top kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1 kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755704937 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1 isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Süha Sertabiboğlu çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vahşi Oğlanlar
1970
Top kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Vahşi Oğlanlar kitabı Roman, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755396804 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vahşi Oğlanlar isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Ergenç çevirmiştir. Kitap Eşcinsel temalı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vahşi Oğlanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yok Edici
0
Top kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Yok Edici kitabı Roman, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755396934 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yok Edici isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Ergenç çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yok Edici kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Patlamış Bilet / Cut-up Üçlemesi 2
0
Top kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Patlamış Bilet / Cut-up Üçlemesi 2 kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789755705071 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Patlamış Bilet / Cut-up Üçlemesi 2 isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Süha Sertabiboğlu çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Patlamış Bilet / Cut-up Üçlemesi 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fil
2003
Başrollünde oyuncu William S. Burroughs yer aldığı, yönetmenliğini Gus Van Sant üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Corso: The Last Beat
2009
Başrollünde oyuncu Allen Ginsberg yer aldığı, yönetmenliğini Gustave Reininger üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Corso: The Last Beat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Decoder
1984
Başrollünde oyuncu William S. Burroughs yer aldığı, yönetmenliğini Muscha üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Decoder isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Absolute Wilson
2006
Başrollünde oyuncu William S. Burroughs yer aldığı, yönetmenliğini Katharina Otto üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Absolute Wilson isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wax, Or The Discovery Of Television Among The Bees
1991
Başrollünde oyuncu William S. Burroughs yer aldığı, yönetmenliğini David Blair üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wax, Or The Discovery Of Television Among The Bees isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0