up
ara
Woody Allen

Woody Allen

Bir Başak Kadını

Bir Başak Kadını

@passiveaggressive

Sırf Anarşi
Tüketerek yaşıyoruz. Korkutucu aslında, ama kullan-at ekseninde dönüyor hayatlarımız. Kayboluyoruz. Kaybettiklerimizi aramayı aklımıza getirmeden, yenisini, iyisini, kolayını istiyoruz. Eksilerek yaşıyoruz.

Woody Allen - Sırf Anarşi
ataç ikon Sırf Anarşi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

"Süratli okuma hakkında bir kursa gittim ve 'Savaş ve Barış'ı 20 dakikada okumayı başardım. Olay Rusya’da geçiyor…"
ataç ikon Yan Etkiler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

- Zaten kötülük dediğin, aşırıya kaçmış iyilik değil de nedir..?
- Nasıl yani..?
- Şöyle düşün: Bir adam çok güzel bir şarkı söylerse, mest olursun. Hiç aralıksız söylerse, başına ağrılar girer.
- Doğru.
- Hele de susmamaya kararlıysa, sonunda adamı gırtlaklamak istersin.
- Kesinlikle doğru...
ataç ikon Yan Etkiler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Delilik göreceli bir kavramdır. Hangimizin gerçekten deli olduğunu kim kesin olarak bilebilir? (BİR DELİNİN ÖYKÜSÜ)
ataç ikon Bir Hırsızın İtirafları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Şimdiye dek yaşamış en ünlü insanlar içinde, en çok Sokrates’in yerinde olmayı isterdim. Yalnızca büyük bir düşünür olduğu için değil, çünkü laf aramızda, benim de çok derin bir içgörüm olduğunu söylerler; ama tabii benim içgörüm genellikle, İsveç havayollarında çalışan bir hostesin veya birkaç kelepçenin çevresinde dolanır. Hayır, bu en bilge Yunanlının bana çekici gelen yönü, ölümü karşılamasındaki cesaretti. İlkelerinden vazgeçmektense, bir gerçeği kanıtlamak uğruna yaşamını vermeyi yeğlemişti. Ben şahsen ölüm konusunda bu kadar korkusuz değilim; örneğin egzos borusu patlaması gibi uygunsuz bir ses duyunca konuştuğum kişinin kucağına atlayıveririm.(SAVUNMAM)
ataç ikon Bir Hırsızın İtirafları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Korkmaz.

Korkmaz.

@kgk

“Bir şey daha… Ölümden sonra yaşam varsa ve hepimiz aynı yerde buluşacaksak -beni aramayın, ben sizi ararım.”
ataç ikon Tüysüz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

... paylaşım fotoğrafı
...
Tüketerek yaşıyoruz.

Korkutucu aslında, ama kullan at ekseninde dönüyor hayatlarımız.

Kayboluyoruz.

Kaybettiklerimizi aramayı aklımıza getirmeden, yenisini, iyisini, kolayını istiyoruz.

Eksilerek yaşıyoruz.
Woody Allen
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Yan Etkiler
2011
Muzır Etkiler kitabının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Yan Etkiler kitabı Deneme (Çeviri), Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786055903022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yan Etkiler isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sıla Okur çevirmiştir. Yan Etkiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muzır Etkiler
2013
Yan Etkiler ve Eğrisi Doğrusu kitaplarının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Muzır Etkiler kitabı Anlatı, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2013 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Muzır Etkiler isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Muzır Etkiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eğrisi Doğrusu
2012
Yan Etkiler ve Muzır Etkiler kitaplarının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Eğrisi Doğrusu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055903244 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eğrisi Doğrusu isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Eğrisi Doğrusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tüysüz
0
Yan Etkiler kitabının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Tüysüz kitabı Mizah, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055903091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tüysüz isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Garo Kargıcı çevirmiştir. Tüysüz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sırf Anarşi
0
Yan Etkiler kitabının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Sırf Anarşi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sırf Anarşi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Sırf Anarşi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Annie Hall
1977
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annie Hall isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cassandra´nın Rüyası
2007
Başrollünde oyuncu Ewan McGregor yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kardeşlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cassandra´nın Rüyası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Herkes Seni Seviyorum Der
1996
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Herkes Seni Seviyorum Der isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
New York Üçlemesi
1989
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York Üçlemesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Scoop
2006
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Scoop isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Crisis in Six Scenes
2016
Crisis in Six Scenes, yönetmenliğini ve senaristliğini Woody Allen'ın yaptığı, 1960'larda ABD'de yaşanan çalkantılı dönemleri anlatan komedi dizisidir. Sıradan bir hayat yaşayan orta sınıf bir ailenin hayatı, bir adamın kendilerini ziyarete gelmesiyle tepetaklak olur.
Toast Of The Town
1970
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, 1970 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Toast Of The Town isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0