up
ara
Yahya Akengin

Yahya Akengin

FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Gürültüye hiç gerek yok, herkes zannıyla meşgul, ve dolayısıyla herkes zannından mes’ul.. paylaşım fotoğrafı
"Gürültüye hiç gerek yok, herkes zannıyla meşgul, ve dolayısıyla herkes zannından mes’ul.."
Umutla eskittim, umutla yeniledim kalbi

Bir yaz bulutunun peşindeyim şimdi

Dizimde derman, gönlümde ateş var

Derviş sabrına şiirler ekliyorum...
Yahya Akengin
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
9 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Özlem Yokuşları
1970
Hücumdadır Mezar Taşları kitabının da yazarı Hücumdadır Mezar Taşları ve Eski Çarıklar - Enver Paşa ve Büyük Ümitler - Aile Bağları kitaplarının da yazarı Yahya Akengin tarafından kaleme alınan Özlem Yokuşları kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753389488 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özlem Yokuşları isimli kitap 91 sayfadan oluşuyor. Özlem Yokuşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hücumdadır Mezar Taşları
1970
Özlem Yokuşları kitabının da yazarı Özlem Yokuşları ve Eski Çarıklar - Enver Paşa ve Büyük Ümitler - Aile Bağları kitaplarının da yazarı Yahya Akengin tarafından kaleme alınan Hücumdadır Mezar Taşları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753389532 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hücumdadır Mezar Taşları isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Hücumdadır Mezar Taşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eski Çarıklar - Enver Paşa ve Büyük Ümitler - Aile Bağları
2009
Özlem Yokuşları ve Hücumdadır Mezar Taşları kitaplarının da yazarı Yahya Akengin tarafından kaleme alınan Eski Çarıklar - Enver Paşa ve Büyük Ümitler - Aile Bağları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789753389570 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eski Çarıklar - Enver Paşa ve Büyük Ümitler - Aile Bağları isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Eski Çarıklar - Enver Paşa ve Büyük Ümitler - Aile Bağları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşka Verilmiş Muhtıra
2010
Özlem Yokuşları kitabının da yazarı Özlem Yokuşları ve Hücumdadır Mezar Taşları kitaplarının da yazarı Yahya Akengin tarafından kaleme alınan Aşka Verilmiş Muhtıra kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789753389457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Verilmiş Muhtıra isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Aşka Verilmiş Muhtıra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaralı Dağlar
2013
Özlem Yokuşları kitabının da yazarı Özlem Yokuşları ve Hücumdadır Mezar Taşları kitaplarının da yazarı Yahya Akengin tarafından kaleme alınan Yaralı Dağlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789753389464 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaralı Dağlar isimli kitap 135 sayfadan oluşuyor. Yaralı Dağlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0