up
ara
Yasmine Galenorn

Yasmine Galenorn

İlkin

İlkin

@ilkink

..her şeyin daha basit olduğu çocukluk günlerimi özlemiştim.
-267
ataç ikon Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
İlkin

İlkin

@ilkink

..ben sadece insanların içindeki güzelliğe inanmayı seviyorum.
-116
ataç ikon Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
İlkin

İlkin

@ilkink

Belki de büyümek böyle bir şeydi. Artık oyunlar oynayacak yaşta değildim. Hayatın dertleri her zaman en güzel düşlerimizi sekteye uğratıyordu.
-33
ataç ikon Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi
2010
Hasat Avı - Ayın Kardeşleri Serisi ve Kemik Büyüsü - Ayın Kardeşleri Serisi kitaplarının da yazarı Yasmine Galenorn tarafından kaleme alınan Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786054335602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi isimli kitap 427 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ceren Taştan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hasat Avı - Ayın Kardeşleri Serisi
2013
Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabının da yazarı Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi ve Kemik Büyüsü - Ayın Kardeşleri Serisi kitaplarının da yazarı Yasmine Galenorn tarafından kaleme alınan Hasat Avı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786053480587 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hasat Avı - Ayın Kardeşleri Serisi isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Laden İldeniz çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hasat Avı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kemik Büyüsü - Ayın Kardeşleri Serisi
2013
Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabının da yazarı Yasmine Galenorn tarafından kaleme alınan Kemik Büyüsü - Ayın Kardeşleri Serisi kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786053480150 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kemik Büyüsü - Ayın Kardeşleri Serisi isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Laden İldeniz çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kemik Büyüsü - Ayın Kardeşleri Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlık - Ayın Kardeşleri Serisi
2013
Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabının da yazarı Yasmine Galenorn tarafından kaleme alınan Karanlık - Ayın Kardeşleri Serisi kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786054335350 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık - Ayın Kardeşleri Serisi isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Algün çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlık - Ayın Kardeşleri Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi
2013
Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabının da yazarı Yasmine Galenorn tarafından kaleme alınan Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786055420376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Algün çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Değişim - Ayın Kardeşleri Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0