up
ara
Yıldırım Koç

Yıldırım Koç

Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2
1970
Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı kitabının da yazarı Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı ve AB Emperyalizmi ve İşçi Sınıfı kitaplarının da yazarı Yıldırım Koç tarafından kaleme alınan Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753434652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı
1970
Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 kitabının da yazarı Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 ve AB Emperyalizmi ve İşçi Sınıfı kitaplarının da yazarı Yıldırım Koç tarafından kaleme alınan Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753434379 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı isimli kitap 434 sayfadan oluşuyor. Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
AB Emperyalizmi ve İşçi Sınıfı
2004
Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 ve Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı kitaplarının da yazarı Yıldırım Koç tarafından kaleme alınan AB Emperyalizmi ve İşçi Sınıfı kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789753434072 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan AB Emperyalizmi ve İşçi Sınıfı isimli kitap 111 sayfadan oluşuyor. AB Emperyalizmi ve İşçi Sınıfı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
AKP ve Emekçiler
1970
Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 ve Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı kitaplarının da yazarı Yıldırım Koç tarafından kaleme alınan AKP ve Emekçiler kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epos Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756790939 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan AKP ve Emekçiler isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. AKP ve Emekçiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Avrupa İşçi Sınıfları
2013
Akp İşçilere Nasıl Zarar Veriyor Emekçi Kitaplığı 2 ve Özelleştirme Türkiye'yi Parçalamanın Bir Aracı kitaplarının da yazarı Yıldırım Koç tarafından kaleme alınan Avrupa İşçi Sınıfları kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epos Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789756790892 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Avrupa İşçi Sınıfları isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Avrupa İşçi Sınıfları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0