up
ara
Yusuf Kerimoğlu

Yusuf Kerimoğlu

Kelimeler Kavramlar
0
Mazlumlarla Sohbet kitabının da yazarı Yusuf Kerimoğlu tarafından kaleme alınan Kelimeler Kavramlar kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786054194193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kelimeler Kavramlar isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kelimeler Kavramlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mazlumlarla Sohbet
2013
Kelimeler Kavramlar ve İslami Hareketin Mahiyeti kitaplarının da yazarı Yusuf Kerimoğlu tarafından kaleme alınan Mazlumlarla Sohbet kitabı İslam, Din türünde okuyucusu ile buluşuyor. Misak Yayınları yayınevinden 2013 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mazlumlarla Sohbet isimli kitap 210 sayfadan oluşuyor. Mazlumlarla Sohbet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İslami Hareketin Mahiyeti
2015
Medeni Vahşet Davası kitabının da yazarı Hüsnü Aktaş tarafından kaleme alınan İslami Hareketin Mahiyeti kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Misak Yayınları yayınevinden 2015 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İslami Hareketin Mahiyeti isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. İslami Hareketin Mahiyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Devlet ve Siyaset Üzerine Notlar
2015
Kelimeler Kavramlar ve Mazlumlarla Sohbet kitaplarının da yazarı Yusuf Kerimoğlu tarafından kaleme alınan Devlet ve Siyaset Üzerine Notlar kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Misak Yayınları yayınevinden 2015 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet ve Siyaset Üzerine Notlar isimli kitap 430 sayfadan oluşuyor. Devlet ve Siyaset Üzerine Notlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fıkhi Meseleler (3 Cilt)
2015
Kelimeler Kavramlar ve Mazlumlarla Sohbet kitaplarının da yazarı Yusuf Kerimoğlu tarafından kaleme alınan Fıkhi Meseleler (3 Cilt) kitabı Kültür, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Misak Yayınları yayınevinden 2015 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fıkhi Meseleler (3 Cilt) isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Fıkhi Meseleler (3 Cilt) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0