up
ara
Zbigniew Brzezinski

Zbigniew Brzezinski

İkinci Şans
1970
Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitabının da yazarı Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) ve Stratejik Vizyon: Amerika ve Küresel Güç Buhranı kitaplarının da yazarı Zbigniew Brzezinski tarafından kaleme alınan İkinci Şans kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751027696 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkinci Şans isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. İkinci Şans kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri)
2004
İkinci Şans kitabının da yazarı Zbigniew Brzezinski tarafından kaleme alınan Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitabı Siyaset, Uluslararası İlişkiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9789751023278 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) isimli kitap 293 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yelda Türedi çevirmiştir. Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Stratejik Vizyon: Amerika ve Küresel Güç Buhranı
2009
İkinci Şans ve Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitaplarının da yazarı Zbigniew Brzezinski tarafından kaleme alınan Stratejik Vizyon: Amerika ve Küresel Güç Buhranı kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786050802788 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Stratejik Vizyon: Amerika ve Küresel Güç Buhranı isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Stratejik Vizyon: Amerika ve Küresel Güç Buhranı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tercih Küresel Hakimiyet mi? Küresel Liderlik mi?
2009
İkinci Şans ve Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitaplarının da yazarı Zbigniew Brzezinski tarafından kaleme alınan Tercih Küresel Hakimiyet mi? Küresel Liderlik mi? kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789751023193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tercih Küresel Hakimiyet mi? Küresel Liderlik mi? isimli kitap 319 sayfadan oluşuyor. Tercih Küresel Hakimiyet mi? Küresel Liderlik mi? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0