up
ara
‹ Zülfü Livaneli

Zülfü Livaneli Kitapları

2012
Konstantiniyye oteli kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Arafat'ta Bir Çocuk kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050905434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arafat'ta Bir Çocuk isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi Türk / Türkiyeli Yazarlar ve Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Arafat'ta Bir Çocuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Arkadaşıma Veda kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan ve Egmont Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786050937466 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arkadaşıma Veda isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Arkadaşıma Veda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Bir Kedi, Bir Adam, Bir Ölüm kitabı Roman, Yunus Nadi Ödülü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050905441 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Kedi, Bir Adam, Bir Ölüm isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Kedi, Bir Adam, Bir Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Bliss kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Saint Martin Press yayınevinden 2011 yılında 0 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bliss isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Bliss kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1987
Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Bütün Kuşların Uykusu kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1987 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Kuşların Uykusu isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bütün Kuşların Uykusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Diktatör ile Palyaço kitabı Siyasi Düşünce, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Telos Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9789755450297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Diktatör ile Palyaço isimli kitap 479 sayfadan oluşuyor. Diktatör ile Palyaço kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1987
Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Dünya Değişirken kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1987 yılında 9789755101767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünya Değişirken isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dünya Değişirken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Edebiyat Mutluluktur kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050911473 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edebiyat Mutluluktur isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Edebiyat Mutluluktur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Ünlü sinema ustası ve yazar Elia Kazan ve Zülfü Livaneli’nin birlikte geçirdikleri döneme ait hatıralar ve o dönem ile ilgili detayları barındıran bir hatıra kitabıdır. Yaşar Kemal’in tanıştırmaları sonucu başlayan dostlukları, İstanbul doğumlu ve birçok ödüle sahip olan Elia Kazan’ın karmaşık kişiliği, yaşadığı hüzünleri ve ihanetleri şiirsel bir dil ile okuyarak yaşamış kadar hissettiren bir Livaneli kitabı.
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Engereğin Gözü kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050904222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Engereğin Gözü isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Engereğin Gözü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Engereğin Gözündeki Kamaşma kitabı Tarihi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9789751408235 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Engereğin Gözündeki Kamaşma isimli kitap 173 sayfadan oluşuyor. Engereğin Gözündeki Kamaşma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yazar: Zülfü Livaneli Yayınevi: Doğan Kitap ISBN: 6050952544 Sayfa: 112 sayfa Basım Tarihi: 2018 Zülfü Livaneli’den İstanbul’a ve onun yazarlarına, şairlerine saygı duruşu: Gölgeler
2016
Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Gorbaçov'la Devrim Üstüne Konuşmalar kitabı Rusya, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2016 yılında 9789751409287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gorbaçov'la Devrim Üstüne Konuşmalar isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Gorbaçov'la Devrim Üstüne Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Gözüyle Kartal Avlayan Yazar Yaşar Kemal kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050932805 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözüyle Kartal Avlayan Yazar Yaşar Kemal isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Gözüyle Kartal Avlayan Yazar Yaşar Kemal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Harem kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054607198 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harem isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Harem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Zülfü Livaneli'nin 2017'de yayımlanan kitabı Huzursuzluk, yürek burkan bir hikaye ile okuru Ortadoğu gerçeğiyle yüzleştiriyor. Çocukluk arkadaşının ölümünü araştırmak üzere yıllar sonra memleketi olan Mardin'e dönen gazeteci İbrahim'in anlatımıyla Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmüne maruz kalmış Ezidi Meleknaz’ın hikayesini okuyoruz.
2012
Ahmet Arslan, köpeğiyle birlikte sessiz ve sakin bir hayat sürerken katıldığı bir davet sırasında bir kadının öldürülmesiyle, sıradan olan hayatı bir anda değişir. Olayı araştırmaya gelen gazeteciye, kendisinin ve kardeşinin hayatını anlatmaya başlar.
2015
İstanbul'un 2000 sene önceki tarihi ile bugünkü tarihini içiçe anlatmaya çalışan, bunu anlatırken de aslında "tarih değişse de ilkellik, hırs, ihtiras, çıkarcılığın" yani "insanın" değişmediği vurgulanıyor.
1970
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Leyla'nın Evi kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050906486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leyla'nın Evi isimli kitap 284 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Leyla'nın Evi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Livaneli Besteleri - Nota Kitabı kitabı Müzik, Nota türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boyut Yayın Grubu yayınevinden 2005 yılında 9799752301824 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Livaneli Besteleri - Nota Kitabı isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Livaneli Besteleri - Nota Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2007
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Barbara Goldsmith tarafından kaleme alınan Madame Curie kitabı Biyografi, Monografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2007 yılında 9789751412294 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Madame Curie isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Madame Curie kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Mutluluk kitabı Roman (Yerli), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050904192 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutluluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Arafat'ta Bir Çocuk ve Konstantiniyye oteli kitaplarının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Nefesim Nefesine kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boyut Yayın Grubu yayınevinden 2017 yılında 9789755211138 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nefesim Nefesine isimli kitap 70 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Nefesim Nefesine kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Zülfü Livaneli'nin Orta Zekalılar Cenneti adlı kitabı, Türkiye'de ve dünyada değişmekte olan düzen üzerine yazılmış çarpıcı denemelerden oluşmaktadır.
0
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Sanat Uzun Hayat Kısa kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751413987 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanat Uzun Hayat Kısa isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Zülfü Livaneli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sanat Uzun Hayat Kısa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2