up
ara
Şahin Ünal

Şahin Ünal

Pepuk ???

Pepuk ???

@philosophia

Birinin hɑyɑtınɑ, birinin üzüntüsüne, birinin mutluluğunɑ, birinin ruhunɑ, birinin eline, yüzüne, sırtınɑ, omuzunɑ, yüreğine, bɑzen söz, bɑzen göz, çoğu zɑmɑn kɑlbinizle minicik de olsɑ, tüm sɑmimiyetinizle dokunun. / Farid Farjad
ataç ikon Bir Fincan Aşk
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Kutsal Katiller
1970
Aklını Seveyim Kalbim kitabının da yazarı Şahin Ünal tarafından kaleme alınan Kutsal Katiller kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051276984 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kutsal Katiller isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kutsal Katiller kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aklını Seveyim Kalbim
0
Kutsal Katiller kitabının da yazarı Şahin Ünal tarafından kaleme alınan Aklını Seveyim Kalbim kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 0 yılında 9786052960172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aklını Seveyim Kalbim isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Aklını Seveyim Kalbim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kutsal Büyücü Abrakadabra
0
Kutsal Katiller kitabının da yazarı Şahin Ünal tarafından kaleme alınan Kutsal Büyücü Abrakadabra kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053231042 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kutsal Büyücü Abrakadabra isimli kitap 343 sayfadan oluşuyor. Kutsal Büyücü Abrakadabra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kutsal Melek
2015
Kutsal Katiller kitabının da yazarı Şahin Ünal tarafından kaleme alınan Kutsal Melek kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 2015 yılında 9786053233275 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kutsal Melek isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kutsal Melek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Fincan Aşk
2015
Kutsal Katiller kitabının da yazarı Şahin Ünal tarafından kaleme alınan Bir Fincan Aşk kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 2015 yılında 9786053233480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Fincan Aşk isimli kitap 294 sayfadan oluşuyor. Bir Fincan Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0