up
ara
Mustafa Hoş

Mustafa Hoş

Bir Başak Kadını

Bir Başak Kadını

@passiveaggressive - Ankara

Bu adamı takip edin! Bu adamı Facebook, Twitter tüm sosyal medya mecralarından, her yerden, her zaman günü gününe takip edin! Ülkenin bu adam gibi insanlara gerçekten çok ihtiyacı var!
Mustafa Hoş
ünlüye 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Promiyer

Promiyer

@pronuyer

– Benim milletimin dili tektir. Bu Türk milletidir.

– Ben ne tek dil dedim, ne de tek din dedim. Hiçbir yerde böyle bir ifadem yok.

– Ben tek dil dedim. Tek din değil.

– Bedelli gibi bir sorumluluk altına Tayyip Erdoğan olarak girmem. Parası olan var olmayan var.

– Şu anda çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hemen adımı atacağız. Önümüzdeki günlerde bedelli ile ilgili yasayı çıkarmış olacağız.

– NATO Libya’ya müdahale etmeli midir? Böyle saçmalık olabilir mi? NATO’nun ne işi var Libya’da?

– NATO Libya’nın Libyalılara ait olduğunun tespit ve tescili için oraya girmelidir.
ataç ikon Big Boss
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
Promiyer

Promiyer

@pronuyer

gelenlere hücum ettiler.
Polis bakıyor, mavi kurdele varsa dost dokunmuyor, kurdele yoksa elindeki copla girişiyor. Biz de dedik ki kurdelelerimizi takalım, çünkü uzak olmamıza rağmen bir grup da bize doğru geliyordu.
Komünizmle mücadele dernekleri vardı. Onların birlikte organize ettiği bir şey. Bundan günler öncesinden de Mehmet Şevki Eygi diye bir gazeteci var. Gazeteden çağrılar yapıyordu. “Komünistler, Moskova uşakları geliyor, dinimize küfrediyorlar!” gibi yazılarla belki 10-15 gün boyunca tahrik etmişti. Toplu olarak sabah namazları organize ediyordu. Böyle bir altyapı oluşturulmuştu. “Kanlı Pazar”da, Hürriyet gazetesinde 6-7 sütunu kaplayan bir resim gözümüzün ödündedir hâlâ…
ataç ikon Big Boss
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Zamanın Ruhuna Rağmen
1970
Abluka ve Big Boss kitaplarının da yazarı Mustafa Hoş tarafından kaleme alınan Zamanın Ruhuna Rağmen kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054771400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Ruhuna Rağmen isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Zamanın Ruhuna Rağmen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Abluka
2014
Zamanın Ruhuna Rağmen ve Big Boss kitaplarının da yazarı Mustafa Hoş tarafından kaleme alınan Abluka kitabı İletişim, Medya, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054994052 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abluka isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Abluka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Big Boss
2013
Zamanın Ruhuna Rağmen kitabının da yazarı Mustafa Hoş tarafından kaleme alınan Big Boss kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786059913157 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Big Boss isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Recep Tayyip Erdoğan Hakkındaki Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Big Boss kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çığlık - Türkiye'yi Sarsan Ensar Vakası
2016
Zamanın Ruhuna Rağmen kitabının da yazarı Mustafa Hoş tarafından kaleme alınan Çığlık - Türkiye'yi Sarsan Ensar Vakası kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053111429 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çığlık - Türkiye'yi Sarsan Ensar Vakası isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Çığlık - Türkiye'yi Sarsan Ensar Vakası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0