up
ara
Aykut Taşdelen

Aykut Taşdelen

C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET
2009
WPF Windows Presentation Foundation ve Reporting Services ile Raporlama kitaplarının da yazarı Aykut Taşdelen tarafından kaleme alınan C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET kitabı Bilgisayar, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9789756477212 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
WPF Windows Presentation Foundation
2012
C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET ve Reporting Services ile Raporlama kitaplarının da yazarı Aykut Taşdelen tarafından kaleme alınan WPF Windows Presentation Foundation kitabı Bilgisayar, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789944711401 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan WPF Windows Presentation Foundation isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. WPF Windows Presentation Foundation kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Reporting Services ile Raporlama
2011
C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET kitabının da yazarı C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET ve WPF Windows Presentation Foundation kitaplarının da yazarı Aykut Taşdelen tarafından kaleme alınan Reporting Services ile Raporlama kitabı Bilgisayar, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789944711432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Reporting Services ile Raporlama isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Reporting Services ile Raporlama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
.NET ile Mobil ve Gömülü Sistemler
2015
C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET ve WPF Windows Presentation Foundation kitaplarının da yazarı Aykut Taşdelen tarafından kaleme alınan .NET ile Mobil ve Gömülü Sistemler kitabı Bilgisayar, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789944711364 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan .NET ile Mobil ve Gömülü Sistemler isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. .NET ile Mobil ve Gömülü Sistemler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İleri ve Kurumsal Düzey .Net Uygulamaları
2015
C# ile Veritabanı Programlama ve ADO. NET ve WPF Windows Presentation Foundation kitaplarının da yazarı Aykut Taşdelen tarafından kaleme alınan İleri ve Kurumsal Düzey .Net Uygulamaları kitabı Bilgisayar, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9788756477441 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İleri ve Kurumsal Düzey .Net Uygulamaları isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. İleri ve Kurumsal Düzey .Net Uygulamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0