up
ara
Ayla Çınaroğlu

Ayla Çınaroğlu

Hilalayy

Hilalayy

@hilalaylomm

Denize Doğru
Henüz on üçündeydi, nasıl bilsindi ki
bedenlerde, beyinlerde, yüreklerde
görünen, görünmeyen
sayısız engelle kuşatılıydı insan;
engellerle kuşatılıydı yaşam.
Bu engelleri aşabilmenin yolu
mantığı kuşatan engellerden
kurtulmakla başlıyordu.
Nasıl bilsindi, on üçündeydi henüz;
yolun başındaydı Esma.
ataç ikon Denize Doğru
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Beyaz Benekli At
1970
Veli'nin Elma Ağacı kitabının da yazarı Veli'nin Elma Ağacı ve Üç Kuzucuk kitaplarının da yazarı Ayla Çınaroğlu tarafından kaleme alınan Beyaz Benekli At kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uçanbalık Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758039128 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Benekli At isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Beyaz Benekli At kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Veli'nin Elma Ağacı
1970
Beyaz Benekli At kitabının da yazarı Beyaz Benekli At ve Üç Kuzucuk kitaplarının da yazarı Ayla Çınaroğlu tarafından kaleme alınan Veli'nin Elma Ağacı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uçanbalık Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755870946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Veli'nin Elma Ağacı isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Veli'nin Elma Ağacı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Kuzucuk
1970
Beyaz Benekli At ve Veli'nin Elma Ağacı kitaplarının da yazarı Ayla Çınaroğlu tarafından kaleme alınan Üç Kuzucuk kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uçanbalık Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755870267 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Kuzucuk isimli kitap 28 sayfadan oluşuyor. Üç Kuzucuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İlkbaharın Sesi
1970
Beyaz Benekli At ve Veli'nin Elma Ağacı kitaplarının da yazarı Ayla Çınaroğlu tarafından kaleme alınan İlkbaharın Sesi kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uçanbalık Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755870243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlkbaharın Sesi isimli kitap 26 sayfadan oluşuyor. İlkbaharın Sesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çikolatayı Kim Yiyecek
1970
Beyaz Benekli At ve Veli'nin Elma Ağacı kitaplarının da yazarı Ayla Çınaroğlu tarafından kaleme alınan Çikolatayı Kim Yiyecek kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uçanbalık Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755870434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çikolatayı Kim Yiyecek isimli kitap 63 sayfadan oluşuyor. Çikolatayı Kim Yiyecek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0