up
ara
Olivia Cunning

Olivia Cunning

Gamze Sel

Gamze Sel

@gamzesel

"Yarın her şeyi düzeltmem için ikinci şansımdı ama asla yarın olmadı. Üzgünüm sahip olduğumuz zamanın değerini hiç bilmedim, bu pişmanlıkların sorumluluğu bana ait. Sen sahip olduğun her şeyi vermiştin. Ben sana geri vermeden aldım."
ataç ikon Sert Rock
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
dilara k.

dilara k.

@biradetiguana

"Benimleyken canının sıkılmasını istemiyorum."

Trey gülümsedi ve burnuyla Reagan'a dokundu. "Bunun imkânı yok."
ataç ikon Çifte Vuruş
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

-En azından bahsi kazandık. Brian ve Trey'in kıçlarına ne tarz bir dövme yaptırmalıyız?
+Gülen yüzlü papatyalar?
-Olmaz, o Jace modeli.Ben daha çok yavru kediler ve tek boynuzlu atlar çizgisinde bir şeyler düşünüyorum.
+Ve gökkuşakları?
Eric'in gözleri parladı. - Evet, kesinlikle gökkşakları. İyi dedin adamım, iyi dedin.
ataç ikon Ateşli Bilet
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Magda

Magda

@magda

“Kapıyı açtığında Myrna başını kaldırıp ona baktı.
“Bok gibi görünüyorum,”dedi.
“Annen sana yalan söylememen gerektiğini öğretmedi mi?”
“Ben asla yalan söylemem.”
“Az önce söyledin.”
ataç ikon Tutkulu Notalar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Magda

Magda

@magda

“En sonunda benden sıkıldığında sorun yaşayacağım."
“Sanırım, en azından bir asır kadar güvendesin.” Parmaklarını genç kadınınkilere geçirdi ve başparmağıyla elinin arkasını okşadı.
“Her zaman böyle tatlı mısın?”
Tek kaşı soru sorar gibi havaya kalktı. “Tatlı mı? İşte daha önce hiç suçlanmadığım bir şey.”
ataç ikon Tutkulu Notalar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Magda

Magda

@magda

“Üniversiteye gittin mi?"
“Bir dönemliğine.”
“Alanın neydi?”
“Çoğunlukla, kızlar.”
ataç ikon Tutkulu Notalar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Tutkulu Notalar
2013
Ateşli Bilet kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Tutkulu Notalar kitabı Aşk, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 97860553558365 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tutkulu Notalar isimli kitap 431 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tutkulu Notalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşli Bilet
2014
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Ateşli Bilet kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055358525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşli Bilet isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşli Bilet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sert Rock
2013
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Sert Rock kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055358426 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sert Rock isimli kitap 427 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sert Rock kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ahlaksız Ritim
2014
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Ahlaksız Ritim kitabı Erotik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055358662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahlaksız Ritim isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Ahlaksız Ritim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çifte Vuruş
2015
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Çifte Vuruş kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055358808 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çifte Vuruş isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Doğa Kocagöz çevirmiştir. Çifte Vuruş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0