up
ara
Irene Adler

Irene Adler

Seda Dalgıç

Seda Dalgıç

@sedadalgic - İstanbul

Her zamanki yerde, korsan heykelinin önünde ve denize bakan burçların köşesinde buluştuk.
Sherlock ve Lüpen, korkuluklara oturmuş ve erkeklerin yapmakan hoşlandığı gibi bacaklarını boşluğa sallandırmışlardı.
Bense daha dikkatli davranarak yüzüstü yatmış ve çenemi avuçlarıma yaslamıştım. Burcun düzensiz taşlarının elbisenin altından battığını hissediyordum.
" Sizce korkmalı mıyız?" diye sordum çünkü ben artık hafiften korkmaya başlıyor ve Lüpen ile Sherlock'un neden en ufak bir endişe belirtisi göstermediğini merak ediyordum.
" Neden korkmalı mıyız?" diye öğrenmek istedi Lüpen.
Şu yılanı konusunda tek kelime etmemişti; ben de onun pencereden sızması konusunda bir şey söylememiştim.
" Sahilde bir ceset bulduk..." dedim. " Bu da bir katil olduğu anlamına gelmez mi?"
" Şart değil," diye sonunda konuşmaya katıldı Sherlock. " Birden fazla kişi olabileceği gibi hiç kimsenin de olmama ihtimali de var "
2 beğen · 0 yorum
Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap
0
Sherlock, Lüpen ve Ben kitabının da yazarı Irene Adler tarafından kaleme alınan Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap kitabı Macera, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786050915600 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock, Lüpen ve Ben
2013
Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap ve Sherlock Lupen ve Ben - Gizemli Kırmızı Gül kitaplarının da yazarı Irene Adler tarafından kaleme alınan Sherlock, Lüpen ve Ben kitabı Çocuk, Çocuk Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786050917826 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock, Lüpen ve Ben isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İrem Önderol çevirmiştir. Sherlock, Lüpen ve Ben kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Lupen ve Ben - Gizemli Kırmızı Gül
2015
Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap ve Sherlock, Lüpen ve Ben kitaplarının da yazarı Irene Adler tarafından kaleme alınan Sherlock Lupen ve Ben - Gizemli Kırmızı Gül kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan ve Egmont Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786050921342 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Lupen ve Ben - Gizemli Kırmızı Gül isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Sherlock Lupen ve Ben - Gizemli Kırmızı Gül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock Lupen ve Ben 4 - Korku Katedrali
2015
Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap ve Sherlock, Lüpen ve Ben kitaplarının da yazarı Irene Adler tarafından kaleme alınan Sherlock Lupen ve Ben 4 - Korku Katedrali kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan ve Egmont Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786050924985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Lupen ve Ben 4 - Korku Katedrali isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Sherlock Lupen ve Ben 4 - Korku Katedrali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock, Lüpen ve Ben 5 - Buzlar Sarayı
2015
Sherlock, Lüpen ve Ben - Siyahlı Kadın 1. Kitap ve Sherlock, Lüpen ve Ben kitaplarının da yazarı Irene Adler tarafından kaleme alınan Sherlock, Lüpen ve Ben 5 - Buzlar Sarayı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan ve Egmont Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786050930467 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock, Lüpen ve Ben 5 - Buzlar Sarayı isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Sherlock, Lüpen ve Ben 5 - Buzlar Sarayı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0