up
ara
Ahmet Midhat Efendi

Ahmet Midhat Efendi

Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül
2018
FelAtun Bey ile Takım Efendi ve Demir Bey kitaplarının da yazarı Ahmet Midhat Efendi tarafından kaleme alınan Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Konak Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789756420393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
FelAtun Bey ile Takım Efendi
2018
Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül ve Demir Bey kitaplarının da yazarı Ahmet Midhat Efendi tarafından kaleme alınan FelAtun Bey ile Takım Efendi kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2018 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan FelAtun Bey ile Takım Efendi isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. FelAtun Bey ile Takım Efendi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Demir Bey
2004
Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül kitabının da yazarı Ahmet Midhat Efendi tarafından kaleme alınan Demir Bey kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bahar Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9756298723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Demir Bey isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Demir Bey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0