up
ara
Thomas Harris

Thomas Harris

FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Her şeye birden sahip olmak zor değil mi..? Elde etmek pek ender, korumak daha zor...
ataç ikon Kızıl Ejder
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Keşke...yararsız, çocukça bir düşünce...
ataç ikon Kızıl Ejder
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
E.D

E.D

@yabanci

Problem çözme avlanmadır; vahşi bir zevktir ve bu bizde doğuştan vardır.
ataç ikon Kuzuların Sessizliği
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
E.D

E.D

@yabanci

Hayal edilen şeylere imrenmeyiz. Elle tutulabilir şeylere, her gün gördüğümüz şeylere imreniriz.
ataç ikon Kuzuların Sessizliği
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
E.D

E.D

@yabanci

Bir cerrah parçalanmış bir cesede bakabilir elbette. Ama bir doktor bir hayatın boşuna akıp gitmesine seyirci kalamaz.
ataç ikon Kuzuların Sessizliği
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
E.D

E.D

@yabanci

İnsanın yaşlandıkça daha akıllı olup olmadığından pek emin değilim, Starling. Ama bazı şeylerden sakınmayı öğreniyorsun, burası kesin. Ve burada da bunu yapabiliriz.
ataç ikon Kuzuların Sessizliği
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Hannibal
0
Kızıl Ejder kitabının da yazarı Thomas Harris tarafından kaleme alınan Hannibal kitabı Öykü, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751015471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hannibal isimli kitap 476 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Murat Sağlam çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hannibal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl Ejder
0
Hannibal kitabının da yazarı Thomas Harris tarafından kaleme alınan Kızıl Ejder kitabı Kuzey Amerika, Aksiyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752102354 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl Ejder isimli kitap 334 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belkıs Çorakçı (Dişbudak) çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kızıl Ejder kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuzuların Sessizliği
0
Hannibal kitabının da yazarı Thomas Harris tarafından kaleme alınan Kuzuların Sessizliği kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuzuların Sessizliği isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kuzuların Sessizliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hannibal Doğuyor
2011
Hannibal ve Kızıl Ejder kitaplarının da yazarı Thomas Harris tarafından kaleme alınan Hannibal Doğuyor kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2011 yılında 9789752108202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hannibal Doğuyor isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Hannibal Doğuyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sapık
0
Hannibal kitabının da yazarı Thomas Harris tarafından kaleme alınan Sapık kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 975-405-275-1 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sapık isimli kitap 317 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belkıs Çorakçı (Dişbudak) çevirmiştir. Sapık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuzuların Sessizliği
1991
Bir roman uyarlaması olan bu film, Hannibal Lecter'in aklın sınırlarını zorlayan hayatına ve cinayet tarzına bir bakış atar. Kendisi de hem bir psikopat hem de bir katil olan Hannibal, genç FBI ajanına katili bulmasında yardım edecektir ama genç ajanın tüm hayatını etkileyecek yaralar açacaktır.
Hannibal
2001
Hannibal, gizlenmek için Floransa'yı kendisine barınak seçmiştir fakat başka bir suçlu onunla yüzyüze gelmek için planlar hazırlamaktadır. Dünyada ki tek değer verdiği insan Starling, ikili arasında ki gerginlik sebebiyle tehlikededir.
Black Sunday
1977
Başrollünde oyuncu Bruce Dern yer aldığı, yönetmenliğini John Frankenheimer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Black Sunday isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hannibal Doğuyor
2007
Başrollünde oyuncu Kevin McKidd yer aldığı, yönetmenliğini Peter Webber üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hannibal Doğuyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zomboobies!
0
Başrollünde oyuncu Thomas Harris yer aldığı, yönetmenliğini Francois Fujimoto üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zomboobies! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hannibal
2013
Will Graham, FBI'da suçlu profilleri üzerine çalışan bir başarılı bir ajandır. Seri katillerle empati kurarak kafalarından geçirdikleri şeyleri tahmin edebilmektedir. Bir gün, kendisine bile karmaşık gelen bir suçlu profili üzerinde çalışmaya başlayınca ünlü psikiyatr Dr. Hannibal Lecter'dan yardım ister. Kısa sürede mükemmel bir ikili olurlar ancak Hannibal çok büyük bir sır saklamaktadır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0