up
ara
Roland Emmerich

Roland Emmerich

Kurtuluş Günü
2017
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Stephen Molstad tarafından kaleme alınan Kurtuluş Günü kitabı Bilim Kurgu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Milliyet Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9753252552 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtuluş Günü isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kurtuluş Günü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtuluş Günü
2017
Kurtuluş Günü kitabının da yazarı Dean Devlin tarafından kaleme alınan Kurtuluş Günü kitabı Bilim Kurgu, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Milliyet Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9753252552 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtuluş Günü isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kurtuluş Günü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
M.Ö. 10.000
2008
D’Leh bir dağ köyünde yaşayan kabilenin avcılarından biridir. Bir gün köye gizemli savaşçılar gelip köyü yağmalar ve D’Leh'in sevdiği kadın olan Evolet'i kaçırırlar. Bunun üzerine D'Leh, Evolet'i kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Kurtuluş Günü
1996
Uzaylılar dünyayı ve üzerindeki tüm yaşamı yoketmeye geliyor. İnsanlar hayatta kalmak için ellerinden gelenin daha fazlasını yapmak zorunda.
Yarından Sonra
2004
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor.Felaket, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarından Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Godzilla
1998
Başrollünde oyuncu Jean Reno yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Godzilla isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yıldız Geçidi
1994
Mısır'da yıldızlararası bir ışınlanma cihazı bulunur. Bu kapı ekibi tanrı Ra'ya tapan tarih öncesi Mısır'a ulaştıracaktır.
Yıldız Geçidi Sg1
1997
Başrollünde oyuncu Don S. Davis yer aldığı, 1997 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldız Geçidi Sg1 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0