up
ara
Harold Robbins

Harold Robbins

Ayda V. Gani

Ayda V. Gani

@aydavgani

"Eğer insanlar, güven içinde yaşamak uğruna kendilerini hapsetmek ihtiyacını duyuyorlarsa, mutlaka bir aksilik var demekti."

Fedai, Harold Robbins (Sayfa 59 - Altın Kitaplar Yayınevi)
ataç ikon Fedai
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Ayda V. Gani

Ayda V. Gani

@aydavgani

"Hayır. Babamın bana öğretmediği tek şey bu oldu. Bir kadını memnun etmek için yeterince çaba harcarsan bu da senin boşalmanı önler."

Fedai, Harold Robbins (Sayfa 141 - Altın Kitaplar Yayınevi)
ataç ikon Fedai
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Ayda V. Gani

Ayda V. Gani

@aydavgani

"Filistini geri alırsak ne olacak dersin?"
"Halkımız özgürlüğe kavuşacak"
"Neye özgür olacaklar? Bizler gibi açlıktan ölmeye mi? Arap ülkelerine oluk gibi para aktığı halde insanlar hâlâ açlıktan ölüyor."
"Bu düzenin değiştirilmesi gerekecek."
"Hüseyin, Petrol Şeyhleri, hatta senin baban ve Emiri, bunların servetlerini toplumla paylaşmak isteyeceklerini aklın kesiyor mu? Şimdilik hiç değilse bir şeyler yapmak zorundalar. Fakat savaşı kazanırsak ve bu adamların üzerindeki baskı kalkarsa, o zaman ne olacak? Hayır, onlar daha zengin olmaya bakacaklar."
ataç ikon Fedai
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Aşk Günleri
2011
79. Park Caddesi ve Tek Başına kitaplarının da yazarı Harold Robbins tarafından kaleme alınan Aşk Günleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2011 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Günleri isimli kitap 733 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Canset Işık çevirmiştir. Aşk Günleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
79. Park Caddesi
2009
Aşk Günleri ve Tek Başına kitaplarının da yazarı Harold Robbins tarafından kaleme alınan 79. Park Caddesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2009 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 79. Park Caddesi isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. 79. Park Caddesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tek Başına
2016
Aşk Günleri kitabının da yazarı Aşk Günleri ve 79. Park Caddesi kitaplarının da yazarı Harold Robbins tarafından kaleme alınan Tek Başına kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2016 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tek Başına isimli kitap 487 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Aziz Üstel çevirmiştir. Tek Başına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Elveda Janet
2018
Aşk Günleri ve 79. Park Caddesi kitaplarının da yazarı Harold Robbins tarafından kaleme alınan Elveda Janet kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2018 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elveda Janet isimli kitap 391 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Azize Bergin çevirmiştir. Elveda Janet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vurguncular
2011
Aşk Günleri ve 79. Park Caddesi kitaplarının da yazarı Harold Robbins tarafından kaleme alınan Vurguncular kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2011 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vurguncular isimli kitap 605 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Canset Işık çevirmiştir. Vurguncular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Stiletto
1969
Başrollünde oyuncu Roy Scheider yer aldığı, yönetmenliğini Bernard L. Kowalski üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stiletto isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0